Skoči na vsebino

Nasmeh...


Alla

Priporočene objave

Vožnja sez 749  :worship:

bi menjau za singerco a ? :P

da nebi res ;)

men pa še zdej ni jasnu zakaj sm ponoč prevleko od jogija sleku pa jo zabrisau proč :lol1: verjetno bo luna :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še tko natrenirani ljudje ratajo ob Kostanjeviški tarzanki mau pussyi :D drugač pa luštn blo dans... :OK:če odštejem dougčas na šihtu :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še tko natrenirani ljudje ratajo ob Kostanjeviški tarzanki mau pussyi :D drugač pa luštn blo dans... :OK:če odštejem dougčas na šihtu :slap:

natrenirani ja, fearless pa ne :blush: ti prpica mala prid u idrijsko belo, pa ne sam do kolen v vodo pol se bova pa menile naprej :P

Drgač bm pa naslednjič ko pridm že svetovna prvakinja Kostanjevice tk da bš še vesela d me poznata k bojo vsi hotl moj avtogram :evilgrin:

nasmeh - lepa turca, zakon družba, pa tatretji skok na tarzank :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

natrenirani ja, fearless pa ne :blush: ti prpica mala prid u idrijsko belo, pa ne sam do kolen v vodo pol se bova pa menile naprej :P

Drgač bm pa naslednjič ko pridm že svetovna prvakinja Kostanjevice tk da bš še vesela d me poznata k bojo vsi hotl moj avtogram :evilgrin:

nasmeh - lepa turca, zakon družba, pa tatretji skok na tarzank :P

idrijska bela je pa druga zgodba.. nism js kriva če ne morm not k mi členke zateguje k je tolk mrzl... :whistle: no hajde, da te vidim kako bo naslednič na naši tarzanki... sam javi prej, d te pridm poslikat :D;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Členke zateguje? :blink: :lol1: jah dobr da maš 87let :slap: pussy si kaj čmo :lol: o slikat je pa treba tak zgodovinski dogodek ko cela Kostanjevca sliš da me je snoopy na obisk prpelu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Členke zateguje? :blink: :lol1: jah dobr da maš 87let :slap: pussy si kaj čmo :lol: o slikat je pa treba tak zgodovinski dogodek ko cela Kostanjevca sliš da me je snoopy na obisk prpelu :whistle:

nimajo veze leta... če je pa mrzl tkooo no :blush: drugač pa sj dobr ds mela pol čelado gor, d te niso prepoznal al kako že? :D hehe ;)joke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnja 2 dneva sta bla zakoooon :OK: , nasmeh mi zna pa zmer prvabt na ustnce... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah ja, dns ga pa nekak ni tapravga, sm un tazlagan vsake tolk, iz vljudnosti :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kul turca do Strunjana, zakon družba, spoznala dva fajn pubeca in eno dečvo, vidla mamco celo zadovolno dol u zdravilišču...pa dobr je blo :) Pa en kp neumnosti dol na obal itak ku ponavad :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!