Skoči na vsebino

Nasmeh...


Alla

Priporočene objave

Balkončk :whistle:"..pod oknom sem stala in bila sem vesela..." :whistle: Res da pesmi nism pela, sm pa lubico tist cajt ogrela ... pol sm pa u šiht mogla jet :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Balkončk :whistle:"..pod oknom sem stala in bila sem vesela..." :whistle: Res da pesmi nism pela, sm pa lubico tist cajt ogrela ... pol sm pa u šiht mogla jet :slap:

a teb sm čeul u glavo vrgu, k si mi mijaukala pod oknom :unsure:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kooook velka kuglcaaaaaaaaaaaa :banana:

:banana: = :010

k ne morm popraut stare objave :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jut3 pa na morje... :OK: pol pa direkt še za kak dan maus na lepš u lohatc :wub:

:kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kwa se folk vse ne spomne.....na cisterni za gnojnco po celi dolžini pisal coca-cola :lol1: , sm se tok režala, sm skor z motorja padla

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tamali k znajo tok zakomplicirat eno čist preprosto igrco in ti postavlajo uprašajna k ti še na konc pameti neb pršla d spadajo ke :lol1:

hvala prjatlom za obisk :worship: snoopy..en tamav je reku d je toj motor od tistih najlepšejši AMPAK.. ne lep ku moj! :evilgrin: to pa vemo zakaj rečejo ne :evilgrin: ...kr bi drgač mel nasledn dan kondicijske :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tamali k znajo tok zakomplicirat eno čist preprosto igrco in ti postavlajo uprašajna k ti še na konc pameti neb pršla d spadajo ke :lol1:

hvala prjatlom za obisk :worship: snoopy..en tamav je reku d je toj motor od tistih najlepšejši AMPAK.. ne lep ku moj! :evilgrin: to pa vemo zakaj rečejo ne :evilgrin: ...kr bi drgač mel nasledn dan kondicijske :whistle:

itak je najlepši...sj me že kr mal mot to k se kr naprej okol njega muwajo samo...kaj češ..to je cena slave :D:lol1::kva2:

ti pa ne smeš terorja nad otroki zganjat noo...k bojo skp stopl se ti slabo piše .)

Popravljeno . Popravil snoopy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kwa se folk vse ne spomne.....na cisterni za gnojnco po celi dolžini pisal coca-cola :lol1: , sm se tok režala, sm skor z motorja padla

to s pa zihr vidla nekje med rakekom in cerknico :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dugajaaaaaaa :lol1: ... me je ena teta dons vprašala, zakaj imam bel nos... in sem rekel, da tko uživam aspirin ... prej zadane :lol1: ... ga je šla takoj zdrobit in šmrkat :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!