Skoči na vsebino

Nasmeh...


Alla

Priporočene objave

en telefonski klic, klapca, in nenazadnje rezervacija novga člana familije :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še 15ur pa zmaglim na drug kontinent za mesc dni

sem vesel zate :004

prosim da nabereš kontakte, ker drugo leto ... mogočeeeeeee :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še 15ur pa zmaglim na drug kontinent za mesc dni

eek.gifeek.gifeek.gif A pol nebo kontrole na ridah, trance_19_hmm.gif to bodo miši plesale tongue.gif

Srečno, lepo se imej, pazi nase in na bližnje.trance_44_wink5.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da sem končno najdla stanovanje v lj... dvosobno... tako kot sva si obe želeli s kolegico!

uhaaaaa ! brucke prihajajo ! :grim razveseljivo ! :photo:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

worship.gifeek.gifeek.giftrance_38_surprise.giftrance_38_surprise.giftrance_41_w00t2.giftrance_41_w00t2.giftrance_21_laughing1.giftrance_21_laughing1.giftrance_21_laughing1.gif uuuuuuaaaaaaahhahhhhaa, glih kar mej kamerat spounu, de smo pred 26 miscam žrl ta zrile trance_21_laughing1.giftrance_21_laughing1.giftrance_21_laughing1.gif pire
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tamali na prvem treningu letos..isti tamali sam vsak z vsaj po 2 zoba manj trance_21_laughing1.gif očitn je cajt ko jim mlečni izpadajo in sm jih še bl lohk zajebavala d so kot stare mame evilgrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tamali na prvem treningu letos..isti tamali sam vsak z vsaj po 2 zoba manj trance_21_laughing1.gif očitn je cajt ko jim mlečni izpadajo in sm jih še bl lohk zajebavala d so kot stare mame :evilgrin:

A tok jih tepeš, d jim zobi izpadajo :evilgrin:, a drgač to kj nuca, d vem za prijeme, k tlele pr mojih ne pomaga nč ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!