Skoči na vsebino

Nasmeh...


Alla

Priporočene objave

dj ne laž...na viču ga še ni :glare: :angry:

ne viči na mene :glare: ... prid u Tecimesto... sonče žge :P .. če ne pa js užgem :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj se vse spomnijo... :lol1: :lol1: :lol1:

Hudiiiiii, a se v teh da kj hitrej hodt k so Lambo :rolleyes: (k moji gredo tko počas nekam :whistle:)

Sm dns je pa en sam velik nasmeh.......sicer sm se res mogla odvlečt v močvirje, sm sta šoping in popoldne v dvoje :winkiss: odtehtala vse, pa še neki lepga sm dobila :naughty: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hudiiiiii, a se v teh da kj hitrej hodt k so Lambo :rolleyes: (k moji gredo tko počas nekam :whistle:)

Sm dns je pa en sam velik nasmeh.......sicer sm se res mogla odvlečt v močvirje, sm sta šoping in popoldne v dvoje :winkiss: odtehtala vse, pa še neki lepga sm dobila :naughty: :D

itak... ti so dirkalni :naughty:

sej vidš... športno podvozje, air intake reže...

+ za ponoč pa bi-xenon lampe in meglenke po potrebi :evilgrin:

a si dobila nove čevlčke? :evilgrin:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si dobila nove čevlčke? :evilgrin:

Ne, sj veš kk gre oblačenje od glave do pet......no do pet še nismo pršl, smo nek na sredin poti hahahaha :whistle:

Sm kok je tole ljuštno, pečt piškotke, vmes mal voščilnce pisat, zun pa sneg pada wiiiiiiiiiii :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čez vikend bo že pri meni :P ... :010 .....sam da ji naštimam vse programe, pol pa gasaaaaaaaa :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super smuka,super moja...k je zarad "mene" po tleh plužla...pa oblubleno mawžanje dobla...cel paket smeha :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!