Skoči na vsebino

Nasmeh...


Alla

Priporočene objave

Sonček dns, šoping pa en čvek po tulifonu, predolg se nismo slišal :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to da sem končno najdla stanovanje (preseljena že v sredo), da sem lahk živce spočila, ker mi je tole letanje sem pa tja po lj požrl tolk cajta, živcev in dobre volje, da mam -1 dan življenja... res... upam, da bo zdaj en čas mir, ker se mi ne da več selit... lani sem se 3krat :glare: direkt :topic:

tko da se bo zdej ninč v pondeljek prijavila na izpit za motoj, in se bom posvetila mojmu fetišu :kva1::wub:B):P

KONČNO!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to da sem končno najdla stanovanje (preseljena že v sredo), da sem lahk živce spočila, ker mi je tole letanje sem pa tja po lj požrl tolk cajta, živcev in dobre volje, da mam -1 dan življenja... res... upam, da bo zdaj en čas mir, ker se mi ne da več selit... lani sem se 3krat :glare: direkt :topic:

tko da se bo zdej ninč v pondeljek prijavila na izpit za motoj, in se bom posvetila mojmu fetišu :kva1::wub:B):P

KONČNO!!!!!

Bravo Nina! Sem vesel zate! Še ena motoristka več torej...   :OK: To pa je razlog za nasmeh...   :yea1:

Popravljeno . Popravil rdeci_vragec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ijeeeeeeeejj.. izpiti uspešno nrjeni.. :worship: to pomen da bo kmau tud zima mim in da nas že čaka ena luštna sezona... :grim :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to, da se je končno nekaj premaknilo v moji misiji izpit za motoj (v bistvu že včeraj)... naročena sem na zdravniški drug teden... (komaj) marca grem pa na CPP... če se bo do marca vleklo, bomo mal porinili pa bo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!