Skoči na vsebino

Nasmeh...


Alla

Priporočene objave

6666 aktivnih objav :)

Popravljeno . Popravil Irencko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6666 aktivnih objav :)

Tuki ob strani ti piše, da jih imaš 6658 :P Torej si/boš kmalu za hudiča pa eno tretjino... ("666" "6..") :yea1:

Drugače pa nič smeha, danes delovno :wacko: + "čudovito" vreme :wacko: + hrbtobol :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K je blo preprosto neverjetno u nolo speljana naveza celga tedna..vse sam za ta lepi nasmešek donc k se je nekomu narisal in za tisto kar zej čmuri v kotku dnevne sobe trance_40_thumbup.giftrance_40_thumbup.giftrance_40_thumbup.gif ni kej...baraba sm velika evilgrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: :lol:

Ko ugotoviš da je nekdo samo prekopiral članek :huh:, dobesedno in s slikami vred (sicer ne cel, ampak cca. 80%) in niti dopisal da je "povzeto" po tem in tem članku :nono: .

Ahhhh ..... :xx:

:D:kva1::kva2:

Popravljeno . Popravil Ursha
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tuki ob strani ti piše, da jih imaš 6658 :P Torej si/boš kmalu za hudiča pa eno tretjino... ("666" "6..") :yea1:

Drugače pa nič smeha, danes delovno :wacko: + "čudovito" vreme :wacko: + hrbtobol :wacko:

sj sm vedla... u profilu mi poglej, jih je že kr neki več :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons pa mal počivanja . . . :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

narejen zdravniški... zdej pa naprej... še slab mesec pa se bo CPP začel... in močno močno mislim da to, da se bo tale bela odeja čim prej stopila (upam, da kaj pomaga :grim :xx: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja.. perfect... :)) :whistle::rolleyes: pa še zajčica bom za maškare... hehehe.. hudo bo.. luštno bo.. noro huuud tedn me čaka... cant wait.. :))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes je eno leto odkar je domina na ms... :D

v enem samem letu sem spoznala cel kup super motosvetovk in motosvetovcev... :OK:

veliko zanimivega smo lani skupaj doživeli... da bi bilo vsako naslednje leto še boljše... :grim

res... zakon družba ste!!! :winkiss: :winkiss: :winkiss:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes je eno leto odkar je domina na ms... :D

v enem samem letu sem spoznala cel kup super motosvetovk in motosvetovcev... :OK:

veliko zanimivega smo lani skupaj doživeli... da bi bilo vsako naslednje leto še boljše... :grim

res... zakon družba ste!!! :winkiss: :winkiss: :winkiss:

a tkole na hitr nas boš odpikala :unsure:

kaj pa žur pa to :kva2::lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

D sm glede na vse kar se je lan takle cajt dogajal še zmer tle in še zmer brcam :OK:, eni mamo zgleda res več življenj :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!