Skoči na vsebino

Nasmeh...


Alla

Priporočene objave

Hranjenje vodnih kur včer s fotosešnom (čprov je bil mraz :xx:) :photo::P, nočni sladoled v Portorožu B) pa dns en babji čvek po tulifonu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rožco sem dobilacool.gif , ati se je spomnu na vse ženske v družini pa nam prnesu rožce trance_40_thumbup.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za začetk tedna čist OK worship.gif

1. Končn dubla uokvirjeno priznanje. Je že na steni za motivacijo d zmoreeeeeeemmmmm, če si tko upičm!!! ph34r.gif

2. Čokoladca od enga sodelavca, pa čokoladca od druzga in čokolatin od tretga in še od šefa en mali, pa rožica od sodelavke grim.gif nice! Sami pridni trance_40_thumbup.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena trobentica s pikapolonco, zvončki pa seme za ene rožce za 8. marc :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Xyznanixyz pa domči k sta naokol pršla z eno fajn škatlo ;), pa tole je blo not :010:kva2:

post-16032-126816038899_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Xyznanixyz pa domči k sta naokol pršla z eno fajn škatlo ;), pa tole je blo not :010:kva2:

post-16032-126816038899_thumb.jpg

ekspres dostava... direktno iz tovarne... samo za tebe :winkiss:

a so bili še topli? :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ekspres dostava... direktno iz tovarne... samo za tebe :winkiss:

a so bili še topli? :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Sta zihr tok norela do mene, d se niso mel časa shladit :OK:......topli k uni mafini, k sm jih s pečice potegnla :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sta zihr tok norela do mene, d se niso mel časa shladit :OK:......topli k uni mafini, k sm jih s pečice potegnla :grim

:grim

ma sej veš... jst ne znam počas vozt :evilgrin:

uh... mafini... se priporočam še za kkšno rundo .)

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Xyznanixyz pa domči k sta naokol pršla z eno fajn škatlo trance_44_wink5.gif, pa tole je blo not trance_05_banana.giftrance_41_w00t2.gif

post-16032-126816038899_thumb.jpg

Upam, d mas dobro celado, d ne bo tole nadlezn ratal...Drgac pa: hudo, itaq...trance_27_notworthy.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Xyznanixyz pa domči k sta naokol pršla z eno fajn škatlo ;), pa tole je blo not :010:kva2:

post-16032-126816038899_thumb.jpg

sem jih slisal prejsnji teden na grobniku...pravo basovje :Daja 1:41 je pelau mozakar zupnik po poklicu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, d mas dobro celado, d ne bo tole nadlezn ratal...Drgac pa: hudo, itaq...trance_27_notworthy.gif

Moj pisker je sicer precej glasen ampak s čepki bo za potrpet, vse za glas :music1:, če ne druzga se bodo polcaji vsaj lohk taprav čas na cesto postavl, d mi naujo pred prvo kolo skakal k kure :lol1:

sem jih slisal prejsnji teden na grobniku...pravo basovje :Daja 1:41 je pelau mozakar zupnik po poklicu

Sj bo tonska vaja vrjetn že ta vikend, pa da vidmo če res tolk grmi kokr se govori :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nov notesnik :010 ... ni lih bohve super... šenkanmu konju se ne gleda v konfiguracijo :P

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!