Skoči na vsebino

Nasmeh...


Alla

Priporočene objave

Dobil toliko poste, da je kar nabiralnik razganjalo. In ko odprem vrata se je samo usulo...sipca, pa nova luc, pa mreza za cez luc, pa igrace....Se je vse usulo po tleh, pa olje se je razlilo....

Pa kako je postar vse stlacil notri... in zakaj uni trije z brenerjem zgejo zadnjo gumo, a ne bi bilo lazje, ce bi jo dol sneli... Ne ne, ne bi bilo...Se nam je samo smejal, tazgornji sosedi pa ne....Pa prav grdo je gledala, samo ni nic komentirala....Ja, saj bom pospravil....Nabiralnike je pa postar razbil....Ja res, on je bil....In ko je zaprla vrata, smo se spet smejal....Takrat sem pa pod rokami zacutil josk(ic)e.... A....A sanjam....In sem se unkrat uscipnil v trde bradavajle....Ne, ne sanjam res je....

Potem sem se pa zbudil....Pa kako lahko sanjas, da ne sanjas....A potem sploh sanjas....

Kul, danes bo krasen dan, se mi je se zmeraj smejalo...

Nekje je ura zacela cinglati...Kje sem ze pustil to uro.... Kul, vsaj vem, da je baterija se dobra...Pocasi se je zacelo daniti...

Dobil sem novega cimra....Se mi je en pajek naselil v kuhinjo

Sedmice ni bilo....Pa bom lahko spet en teden sanjal, kaj bi naredil z denarjem....

In sem bil tocno v sluzbi....Celo pred sefico....In kava je bila taksna, da je zlica stala pokonci, direk za v zilo. Taksna kom mora biti prva zjutraj.... Aja, pa saj ni prva, sem ze doma spil 2 salci....Izgleda, da bo dan naspidiran....

In je bil res....Me je klical bivsi sef, ce bi prisel delat k njim. Valda, ti samo povej kam pa kdaj moram priti, da se zmenimo....

In ce bi bil ta glavni sef v sluzbi, bi se ze danes selil....Ta teden pa sigurno....Ni sans, da ne bojo odobrili, jim pogrizem vratove....

Kok sem jest srecen....Koncno sem se znebil te grozne sefice....3 leta me je zatirala (no ja s kratko pavzo vmes....)

Ampak vazno, da grem....Sem ze zjutraj vedel, da bo res krasen....In sem hitro letel se po en listek za loto, da ne bom samo sanjal....

Ne, danes me ne more nic spraviti v slabo voljo......

B) :OK: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes me je najbolj osrečilo dejstvo, da sem lahko pojedel kosilo in nisem šou takoj srat.

Zadne par dni sem namreč imel enzelo zaje*** primer diareje (driske, če kdo slučajno ne ve, kaj je diareja)

Lajf iz gut.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo me je nasmejala izjava Brrrm-ja v temi "Skoraj nesreča" glede objav Pivoljuba.

Kako je z njim, je resda vprašljivo.

Kako je pa z vami, ki tako pohlepno čakate na njegove objave in z največjim veseljem odgovarjate nanje?

:OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj predragi računalnik je nazaj... :wub: ..priznam: "i'm a computer đanki" O:-)

najlepše je pa to, da sem očitno le enkrat preveč stol zabila v kišto in se je... bog ve kaj... malo prestavilo... v glavnem stroški.... razen tistega pol literčka bencina.. 0,00 sit :notworthy: :notworthy: :notworthy:

:OK:

lp alena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: ravno sem prebrala 'pivoljubovo temo'... :lol1: :lol1:

tak fejst se že dolgo nisem smejala... :lol1: :lol1:

lp alena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  ravno sem prebrala 'pivoljubovo temo'...  :lol1:  :lol1: 

tak fejst se že dolgo nisem smejala...  :lol1:  :lol1:

lp alena

Ej, mogoče bi biu pa za užent...ankol ne veš, pr tko zrelih ljudeh...mogoče samo ubožček išče gnezdece, kamor bi svoja jajčka odložu...oziroma jih dogreu :lol1: :OK:

Popravljeno . Popravil lojzi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D

Me je hotela spremenit v softica ups, softverasa, pa se ji nisem pustil...

Back to the /s

...one small step but a giant leap...

....cista zmaga...selim se.....

:yea2: :yea2: :yea2: :yea2: :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imprezza :004

....matr je to en grd avto :blink:

... :grim

Zdej mi ni pa prou nič jasn........

BTW......mravl ni več SPLOH!!!!!! :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej mi ni pa prou nič jasn........

BTW......mravl ni več SPLOH!!!!!! :OK:  :OK:  :OK:  :OK:  :OK:  :OK:  :OK:

pozab...komplicirano :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sem si predpisal dopust in spal 11 ur :P

hotel pod tuš pa ni blo vode, ni panike bom pa smrdel :D

šel na kavico in dvignit plavo kuverto in niti pozdrav sodnika za neke stare zadeve mi mi mogel do živega :P

prebral (pregledal) symove in lojzijeve maile oz. nadebudne pevce :blink: :lol1:

zvedel da me za kosilo čaka krača :grim

še malo pa odracam domov pa pod tuš in potem na HUDO novoletno zabavo zaradi katere imam za jutri spet planiran dopust :grim :yea2:

jutri bo spet en tak :D dan :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preseljen.... :D :yea2:

Ko si enkrat tok u kurcu da bolj ne mores bit, potem sta samo dve moznost (OK, tri)....

1. Oblezis in se smilis sam sebi

2. Se poberes in gres naprej

no, tretja je lukja v glavo

Ce ne mores speljati, potem si se najbrz zasaltal....Das v prvo, pa gasa...

The only way is up....smo se drli ko smo v turistu "pogali" s "pesadinkami"....Kaj je pasalo tiste "smekerske" riti brcat.... :D

Skoda, da se nisem tega prej spomnil.....Ampak boljse pozno kot nikoli :notworthy: B)

:yea2: :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Ručigaj, pa ovo stvarno nije loše, jebote..." :OK: "Što ti je ovo neviđeni potencijal, majke mi..." :OK:

O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včerajšnje težke debate na temo FFM in MMF z izbrano družbo  :naughty:  :naughty:  :naughty:  :naughty:

Tadej

A samo debate? Kaj pa test drive-i?

Nasmesek - spet na motorju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A samo debate? Kaj pa test drive-i?

to imamo pa v programu za naslednje srečanje :naughty:

aja nasmeh: včerajšnji večer in slike :grrr , ....pa današnje jutro....ma vse ....in vsi....

Popravljeno . Popravil bubamara
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je pasalo tiste "smekerske" riti brcat....  :D

Aha to si bil ti! Union Jack zastava na majci in klofing. Kva smo se mi mulci iz prvega letnika bal Krusa iz četrtega iz naše srednje šole. :ph34r: :ph34r: :ph34r:

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!