Skoči na vsebino

Nasmeh...


Alla

Priporočene objave

ravnokar rezervirala karte za letalo za Berlin in karto za koncert... !!!!!! :kva2: :yea2: :kva2: :yea2: :kva2: :yea2: :grim :D :OK: :004 :afro1:

vse smeškote bi dala not... :grim sam občutka se pa ne da opisat... :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja ku sm smotana... tisto me je preveč prevzelo sm pozabla na vse drugo... :D torej nasmeha je "kriv" tudi nepozabn novoletni žur v Ljubljani (sicer na Kongresnem za borih 30min, pa še to po polnoči)... nekaj neumnosti, ki se jim smejem v stilu :grrr in prihod nazaj v moje ljubljansko gnezdece 1. 1. ob 18h... :ph34r:

Sm slišala da kar delaš 1. 1. boš delal celo leto... Potem bo tudi leto nepozabno! :D :yea2:

lp vsem! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem imel mačka, če bom po devilish-inem sklepanju imel celo leto mačka, se pravi , da ga bomo celo leto pil :OK: :yea2: :yea2: .

Sonček :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh ne vem, zakaj sem skoraj tri mesece trmaril :BUA: Dve izjavi prestolonaslednika:

1. Hocem oranzno celado :blink: (OK, pa oranzno :) )

2. Avspuhi lepo ropotajo (itaq je imel usesa pokrita .) )

Se mi zdi, da tole jabolko ne bo padlo dalec od drevesa :OK: :yea2: :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dva sproscujoca dneva, 1. in 2. januar, v razlicnih zasedbah ... super je bilo... + srecal sem se MAsho in Zoolota, pa Tristana in Borisa, pa na koncu obtical na nedeljskem svaljkanju in, pazi to, dragi bravec : prebral knjigo!!! Po 2 letih koncno spet prebral eno celo knjigo. 160 strani v 3 urah. Naslov je S strahospostovanjem... avtorica Amelie Northomb... Priporocam :OK: :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Definitivno..........OK......podal bom Hipotetično predpostavko........Tejka....kofein se ti je spistil pod še sprejemljiv nivo!!!!!!1

:friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!