Skoči na vsebino

Nasmeh...


Alla

Priporočene objave

sem tukaj skuštrana?

ma ni ne sončka, ne skuštrana nisem  :angry2:

:004  joke... mal mi je dolgčas....

O ti boga Pupica :winkiss: sonček je bil v Celju, za skuštranost bi pa jaz poskrbel :naughty: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans ko sem v 10 min resil problem z gumo, obnilo mi je namrec gumo na felni in ventil noter potegnilo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"če si že mati recimo sina, ki je v zgodnji adolescenci, ti toplo priporočam, da mu tudi slučajno ne skriješ (oziroma vzameš kao tega ne smeš gledat ker je "bek") Playboya ali podobnega materiala. posledica tega je da se usmeri v gledanje istspolnih osebkov. To je dokazano. In to je le en od primerov vpliva okolice."

Tole napisano od Sharki-ja me je pa danes najbolj spravilo v smeh...

ma da še najdem temo: izjava meseca, pa jo še tja prilepim :lol1: :lol1: kaj takega pa še ne..... :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"če si že mati recimo sina, ki je v zgodnji adolescenci, ti toplo priporočam, da mu tudi slučajno ne skriješ (oziroma vzameš kao tega ne smeš gledat ker je "bek") Playboya ali podobnega materiala. posledica tega je da se usmeri v gledanje istspolnih osebkov. To je dokazano. In to je le en od primerov vpliva okolice."

Tole napisano od Sharki-ja me je pa danes najbolj spravilo v smeh...

ma da še najdem temo: izjava meseca, pa jo še tja prilepim  :lol1:  :lol1:  kaj takega pa še ne..... :lol1:  :lol1:

Morm še tuki napisat.

Vesel da se ne družim z pedri in nimam z njimi popolnoma nobenga opravka, razen dokazovanje zgorej napisanega, seveda v postu kamor spada.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morm še tuki napisat....

Kr ne gre brez tega, a? :)

Drugače me je pa danes nasmejal jutranji kofetek z neko deklico :OK:

Vse ostalo pa sodi v Vomitorium. Samo se bom raje zdržal... :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nova očala :OK: koštala 55.000,00 :BUA: ampak, če bom kaj lepšega videl, pol se je splačalo :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko že skoraj obupaš nad nekaterimi in pričakuješ najslabše te prijetno presenetijo :OK:

končno nakazilo :P :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pravkar pomazal eno pico in spil zraven dva pira. pasalo zelo. :yea2: zdaj grem pa vegetirat, ker me je ponedeljek rahlo zjebal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!