Skoči na vsebino

Nasmeh...


Alla

Priporočene objave

horoskop v slovenskih novicah, ki ga pač preberem zjutraj na kavici, da ne zgleda kot da samo ono nago babo gor gledam, mi je pred parimi dnevi napovedal poslovno uspešno leto za brezkompromisne in ambicijozne leve! ma zgleda da je mela ona črna joškarca oz. horoskop prav!!!!!!!!!!!!!!!!!! :OK: :yea2:

jebemti ko še nebi blo treba za denar tudi delat <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V smeh me ( zaenkrat še ) spravlja ....UNIVERZITETNO IZOBRAŽENA OTROČAD :D

p.s.

Moj prjatu bi reku : Špilferderbers= partibrejkers.... :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nepričakovan izlet v Italia :wub:

makjato pa letališče pa parlareitaljano pa makjato pa akvanaturale pa policijastradale pa parlareitaljano pa makjato pa motoštacuna pa makjato

:D

sam nej mam italijo še tolk rad, še zmeri ko sem prišel nazaj čez mejo in šel na WC sem bil tolk vesel slovenskih vecejev... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V temi o Švici (ki baje ni v EU) :

Na carini se moras ustavit in pokazat pasport, ne pa tko kot jaz ilegalno preckat meje in v retrovizorju opazovat carinikov, ki mahajo za tabo.

:yea1:

Popravljeno . Popravil bLuZoNdEr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S-neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeggggg...g. :kva2:

Sreču(ja,pred 5min) kolega na ATVju. luči, oranžno utripajočo in Gasaaaaa :010

v sosednji vasi videl tipa, ki je svoje 5x10m asfaltirano dvorišče pucal s pihalnikom snega/listja. :lol1: (misl'm - 3cm snega -nimaš kej 10min z lopato delat, pa še pihalnik ne spuca do konca...ahja..posh-society)

post-3863-1106115190.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap, tudi jaz sem se smehljal v sanjah, zbudil pa sem se z mislijo, kakšna perverzna svinja šovinistična sem :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!