Skoči na vsebino

Nasmeh...


Alla

Priporočene objave

Nase? Kako nase? moje ne... jaz ne tekmujem v tem, niti moj band, niti klub, se motosvetovci ne...

Sori ona ni moja in jaz nimam nic od njenih uspehov.

:blink: what is your point?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nase? Kako nase? moje ne... jaz ne tekmujem v tem, niti moj band, niti klub, se motosvetovci ne...

Sori ona ni moja in jaz nimam nic od njenih uspehov.

sme prehitu .... istomisleči

:OK:

BMK za Mažetovo Tino ... sej je plačana - nej derka ...

ys se veselim, če zmaga moja 6letna Masha, kjo vozim na treninge in se oba matrava

in

100%no vem, da če bo kdaj kej dosegla v športu, da razni yozoti pa država ne bo imela nč, ampak čist nč zravn ... razn da bo država hotla davke pobrt, yozoti pa avtograme

:SS

takile TVšportniki oz.

"juhujutipi"

pa

"mismozmagaltipi"

(qva yozo s pa ti mel zravn pr tej zmagi, razn, da sis ga mečkou pred TV??)

pa

"slovenijagrenaprejtipi"

:SS

me pa tu slučajno ne spravijo do smehljaja

sorry :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jur, se ti ne zdi, da bodo za Mašino udejstvovanje v športu potrebne financ? Financ, ki jih bodo mogoče priskrbeli sponzorji? Sponzorji bodo pa finance priskrbeli, ker bodo tako svoje ime pokazali yozotom...

Tako da na žalost so po mojem mnenje na višjih nivojih športa yozoti, ne bom rekel pomembni, ampak so pa dejavnik. Športniku nevede omogočajo udejstvovanje v svojem športu...

Država je pa res tu samo za to da se okoristi ja... :BUA:

Drugače me je pa na žalost danes nasmehnil samo sončni zahod. Vse ostalo sodi v Vomitorium... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jur, se ti ne zdi, da bodo za Mašino udejstvovanje v športu potrebne financ? Financ, ki jih bodo mogoče priskrbeli sponzorji? Sponzorji bodo pa finance priskrbeli, ker bodo tako svoje ime pokazali yozotom...

Tako da na žalost so po mojem mnenje na višjih nivojih športa yozoti, ne bom rekel pomembni, ampak so pa dejavnik. Športniku nevede omogočajo udejstvovanje v svojem športu...

Država je pa res tu samo za to da se okoristi ja...  :BUA:

Drugače me je pa na žalost danes nasmehnil samo sončni zahod. Vse ostalo sodi v Vomitorium...  :BUA:

Ce nimas denarja, da se s hobijem ukvarjas potem se nehaj... Namesto, da se horda gledalcev iz naslonjacev naslaja, kako so "nasi" premagali njihove in kako smo "mi" dobri in podobna nakladanja... Naj se raje vsi skupaj enkrat na mesec ukvarjajo s kakim sportom, ne pa z gledanjem....

Poleg tega, ko bo drzava nehala podpirati take kretenizme (no ja pa cerkev) bom tudi jaz malo lazje placeval davke...

Ne razumem, kako se lahko "kitite" s tujimi uspehi.... Jaz imam v predalu prgisce medalj s tekmovanj (diplome sem ze skuril), pa sem po moje manj ponosen, kot gledalci nad Tinino zmago. Kot da ji je kdo pomagal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo, Tina :OK:

Sto ludi, sto čudi :grim

Popravljeno . Popravil motoristek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ha ha ha spet spet sm vidu pojocega policista bil je na pet minut slave na tv tiste lepega popoldneva al karkoli je ze!! :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mame so ena tak fina sorta ljudi :wub: .....moja se je danes ob telefonskem klicu, ki je "zmotil" najino debato ob kavi izkazala kot .....no.....prava mama kot se šika :wub: ...

tenx :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink:

Se mi zdi, da je skrajni cas, da nesem centralni stender zasvasat, pa nazaj gor nasraufat..... Da bo vsaj en delal, tako kot mora :OK:

Pa ena stvar manj bo delala guzvo v stanovanju :D

:? Ena..... :hmm: pa se 4 fedri, pa dva sraufa, pa 2 pusi...... :slap: A smo ze na 9 :whistle:

Samo bo treba fino podmazat :oops: A bo potem mast ta 10ta .)

Samo bo treba poskrbet za neomejen vir masti :) Kaj si rekla mami? Ce pridem na kosilo :hmm:

:OK: S polno glavo se lazje strelja ... (tista druga asociacija mi ni prevec vsec, pa najbrz komu drugemu tudi ne bi bila :blink: )

:OK: :OK: :OK:

:blush: Hitro razmisljat, da ne bo prepozno :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Naj se raje vsi skupaj enkrat na mesec ukvarjajo s kakim sportom, ne pa z gledanjem....

le malkrat se s kom tako strinjam kot zdele s tabo

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj en dober sklenjen posu

danes pa drsanje na cerkniškem jezeru in pred 15minutami še močno sneženje upam da ga namete vsaj pol metra,pa da bo potem pomlas in poletje kot je treba

anj ga zdej serje ne pol ko ne bo čas za to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj en dober sklenjen posu

danes pa drsanje na cerkniškem jezeru in pred 15minutami še močno sneženje upam da ga namete vsaj pol metra,

:BUA: Hvala lepa , mi smo ta že mel 20cm. :OK:

post-5346-1106494531_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo bili v Kranju, z motorjem :D

in pa TCjev komentar

dej spremeni si nick ker delaš sramoto vinogradnikom...vinogradniki niso kronični pijanci kot sam sebe imenuješ....

sfafej kandelaber.... SS.gif

:lol1: :lol1: :lol1: :yea2:

Popravljeno . Popravil gebre
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ena čivava ali nekaj podobnega 10cm visokega je mojega pesa napadla :slap:

in to čist resno :blink:

je zgledal kot, da bi mu baterije malo preveč napolnili, pa ga zdaj razganja :lol1: :lol1:

še dobro da ga moj ni preveč resno vzel... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem si mislila da bom to kdaj rekla, ampak hvala bogu da se vikend izteka :D in misel na vse 3 dni praznovanja :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dolgo sem iskal primerno pisalno mizo za novo pisarno pa ni nič pasalo ali pa me je infarkt skoraj ob ceni zato sem se odločil da jo naredim sam. po 2 dneh žaganja, merjenja, švasanja, piljenja, pucanja,.......... je moja nova pisalna prestala prvo barvanje, jutri še drug nanos in montaža desk pa bo pripravljena za uporabo :OK: :yea2: . sicer sem zato spustil 2 dneva primerna za vožnjo ampak vseeno :grim

aja pa nova moto oprema paše ko ulita pa še tako mehko usnje je :P :yea1:

Popravljeno . Popravil PERVY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim Še posebej, ko vabijo na kosilo.  :D

Na mamin golaž z kruhovimi cmoki :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :wub: :wub: :wub: :wub:

Enkat me je tut ena prikupna dama na neki podobnga vabila :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vikend je bil enkraten... preživela sem skoraj celega z mojim dragim :004 , in končno sem se naspala :D

same here.... :) :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

počasi gre na boljše....kok lepoooooo.... :)

No vids, a sm ti reku :whistle:

Koncno je moj bicikl spet vozen..... :OK: Vsaj izgleda, da je.... :oops: O izgledu raje na bi :blink:

Jutri se malo podmazat, potem pa testna voznja na....khm.....do.....aaaam...... no ja, bomo videli O:-)

Aja, ne jutri, danes :slap:

Ce bo slo tako naprej, bo tudi motor kmalu prisel na vrsto :OK:

Pocasi, ampak ziher :devil:

:D :D :D

"Nemoj silom, uzmi veci cekic"

Pa se res je :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!