Skoči na vsebino

Nasmeh...


Alla

Priporočene objave

Včerajšnji obisk gostišča Vidergar pri Kandršah :D :D :D :D .

Bil je lep sončen dan, doma nove sanke, snega pa nikjer bližini LJ. Pa sem spomnil, da sem pred leti na PFS I, videl, da imajo smučišče in sankališče. Da se ne bi nafukal, jih pokličem po telefonu, če imajo še sankališče. IMAJO!!! :yea2: :yea2: :yea2:

Naložim Misho, Silvijo in sanke v avto in že šibamo priti Kandršam.

Pridemo tja, ogromno avtomobilov, velik improviziran in lepo označen pakrplac na travniku. In to brezplačno. (v Bohinju bi blo že: Dej gnar hitr! Če ne se boš krvau useknu :slap: :slap: :slap: )

Na vhodo je bila sicer simbolična vstopnina 800 SIT/sanke. (V Bohinju bi bilo 800 SIT/osebo + 750 SIT/otroka do 2 let). Enim se je zdelo mal čudno, toda halo!!!, sneg je umeten in snežni topovi ne laufajo smo na vodo iz bližnjega potoka.

Sankališče je ločeno od smučišča, zavarovano, folk je civiliziran. Sankajo se po sredini, gor pa hodijo ob robu in je tko manj nevarnosti, da koga zbiješ :whistle: :whistle: :whistle:

Po uri in pol so se želodčki zbudili, zato smo šli na odlične dunajske zrezke, potem še malce nazaj na sankališče, tko do treh, pol pa se je sonček skril za hribom in je postalo hladno.

V glavnem gostilna, "smučišče" in sankališče Vidergar 100X :D

Popravljeno . Popravil Tadej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Krasen vikend, ko so mi delali družbo meni zelo ljubi človečki :) :rolleyes:

Meni tale depresiven dan sigurno ne bo zbrisal nasmeha iz ksihta, pa čeprav sem predolgo spala in nisem mela časa za zajtrk. :rolleyes: :)

Alla B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:  :?  :D  DONS SE MI JE ZGODILO 41 , PA NE VEM AL BI SE JOKU AL BI SE SMEJU :?

Histerično režanje ne bi blo v redu? Bi šel malo v PČII?

Tale preskok je huda stvar! Pričakuješ vse sorte sprememb, potlej pa pogruntaš, da si še zmeraj isto tele. Jebat ga, kriza!

Sicer pa vse ta narbolš!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :wub: B)

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opravil testno voznjo pa se nabrusil kremplje na mojem orlu :D

Mislim, da sem si zasluzil kavo v dobri druzbi :OK: Hvala, je bila res dobra.....kava tudi .)

Se bomo leteli :kva2: in to ne samo na glavo :OK: Spomladi :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skoraj brez pomoči inštaliral router - mater sem pameten :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sneg in pogon na zadnja kolesa :OK: :yea2: :yea1: :naughty:

bo treba sicer bolj pazit na neplanirane slajde, ampak kake lepe kroge se da risat :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Little ugly girls with big words :baa:

:lol1:

Čeprov sm hotu dat najprej v vomitorium ampak ajde, ubistvu je smesno :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alea iacta est :)

Pomlad se bliza, orel pa nestrpno preteguje krila, jaszt pa ne morem niti saltat vec normalno....

Ali mi pomaga zrihtat to nesrecno hrbtenico ali pa zamenjam dohtarja :D

Pocar, samo serje klanfe :OK:

Popravljeno . Popravil Kruse
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!