Skoči na vsebino

Nasmeh...


Priporočene objave

:angry2: ......

še eden od tiste sorte ki se v svojem bednem življenju neizmerno dolgočasi saj ga je popolnoma nesposoben uredti tako kot bi njemu pasalo....slabič....bednik....aberveznik :angry2:

še eden ki se pusti manipulirati okolici in je nezadovoljen z rezultatom.....no shit :blink: ??? .........seveda je potem treba hitro mal zakomplicirat.......pomešat.........posrat in zasvinjat še tuj vrt.........če ze svojega ni sposoben počistit :angry2:  :angry2:  :angry2:

še eden ki ni sposoben videt stvari ki jih ima in bit hvaležen zanje :angry2: ....

bednik! :angry2:

:SS

po drugi strani pa...TRPI.....se me care..... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo

Novo

Zeleno

sam ime mi je pa bed!!!!!

:OK:  :OK:  :OK:  :OK:  :OK:  :OK:  :OK:  :OK:

ma se nisem jest spomlna :blush: .....so jo ze drugi krstil..... :grim ....pa nej bo.... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nagaya z Kawasakijem, a ti si nova tu? Bejba s svojim motorjem :naughty: ? Bodo te fantje začeli oooooooooosvajat :blush:

Da ne bom :topic: , pes je mače jahal, pa sem se :lol1:

Popravljeno . Popravil dave the wave
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nagaya z Kawasakijem, a ti si nova tu? Bejba s svojim motorjem :naughty: ? Bodo te fantje začeli oooooooooosvajat :blush:

:blush: ........

make my day :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nagaya, od kod pa ti si? Kolko si pa stara? V katero šolo pa hodiš? Maš pa tak lepe oč, oč, očk....... motor! :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nagaya, od kod pa ti si? Kolko si pa stara? V katero šolo pa hodiš? Maš pa tak lepe oč, oč, očk....... motor!  :blush:

:blush: ....ce mi posljes ker PM ti mogoce odgovorim :naughty: .....

sam....a si bos pol upal na kavo povabit :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nagaya, od kod pa ti si? Kolko si pa stara? V katero šolo pa hodiš? Maš pa tak lepe oč, oč, očk....... motor!  :blush:

a ni simpatična, ja, res je krasna :grrr čist druga je zdele k je numerologiji prisluhnla :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni simpatična, ja, res je krasna :grrr čist druga je zdele k je numerologiji prisluhnla :friend1:

za vsesplošno dobro :blush: ..... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar s vrnil z obiska pri zobozdravniku :OK: .

Aja pozabil sem povedat da je ženska in da je samo malo nad trideset stara pa zelooo dobro zgleda pa najmanj C cup ma pa vedno se ti zelo lepo na desno roko nasloni z joški... :grim :yea2: :yea2:

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zobozdravniku  :OK: .

Aja pozabil sem povedat da je ženska in da je samo malo nad trideset stara pa zelooo dobro zgleda pa najmanj C cup ma pa vedno se ti zelo lepo na desno roko nasloni z joški...  :grim  :yea2:  :yea2:

kdaj si pa naročen spet, grem stabo , sej ti bom sm v moralno oporo :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar s vrnil z obiska pri zobozdravniku  :OK: .

Aja pozabil sem povedat da je ženska in da je samo malo nad trideset stara pa zelooo dobro zgleda pa najmanj C cup ma pa vedno se ti zelo lepo na desno roko nasloni z joški...  :grim  :yea2:  :yea2:

zemljepisna širina in dolžina?!

(lokacijavprašajklicajpress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

snežiiiiiiiiiiiiiiiiii, folk se zaletava, policaji pa debelo gledajo ko se po parkplacu sučem :OK: pa ko slajdaš ovinke kak drugi izbulijo oči ko mislijo da ti je spizdil avto in da boš v njih priletel :lol1:

ja ja ja zadnji pogon rules :grim :kva2: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nagaya smejem se tudi zate in tvojo zelenko ...

... predvsem pa se mi smeji zaradi kosila ... :OK:

... včerajšnje s tremi hropetlni ...

... današnje s tremi :wub:

Pa men je tok lepo :D

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

misel na spanje me spravlja v smeh... ...ampak ker se veke nekako drzim le na 37,4 % odprte... ...tudi z usti ni nic.

ait.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!