Skoči na vsebino

Nasmeh...


Priporočene objave

ko mi je frend povedu da je njegova punca enkrat u avtu vprašala zakaj so v avtu 3 stopalke :slap: :slap: :rolleyes: :slap: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poljub.com :P

Evo še od mene nekaj nasvetov:   

Oslovski udarec:  Seksas z deklico v kuzku (doggie stajl). Tik preden ti pride, ji porines curaka v rit in jo potem močno udaris po glavi. Baje je občutek nekaj neverjetnega, vendar moras pri pravilni izvedbi deklico udariti do nezavesti, tako da pri tem močno stisne svojo ritko.   

Leteča kamela:  Eden od najbolj priljubljenih polozajev. Ona lezi na hrbtu, moski je na kolenih in jo poriva. Z rokami se odrines od podlage in poskusis ujeti ravnotezje. Če ti uspe ujeti ravnotezje si v celoti v zraku. Nato pričnes zamahovati z rokami in se dreti kot povozen kojot. Zelo stilski polozaj.   

Pes v bani:  To je polozaj, pri katerem deklico porivas v rit, in pri tem poskusis stlačiti notri se jajca. Izredno zahteven polozaj, ki ima tako ime zato, ker ga je tako tezko izvesti, kot okopati psa v banji.   

Podivjan konj:  Zelo klasičen akt. Začnes tako, da deklico porivas v kuzku (dogi). Ko prične dama zares uzivati, jo čim trdneje zgrabis za boke ali joske in jo ozmerjas z debelo neumno prasico. Po vsej verjetnosti bo poskusila pobegniti. Ko poskusa pobegniti, se ti počutis kot da bi jahal podivjanega konja.   

Umazani Sančez oz. Hitler:  Ko porivata v kuzku (dogi), vtaknes svoj prst v njeno ritko, in ji ga potegnes po njeni zgornji ustnici, tako da naredi tanko rjavo sled. Deklica sedaj izgleda kot Umazani Sančez oz. Hitler. Po tem aktu je idealno izvesti se podivjanega konja.   

Afterburner :  Seksas v misijonarskem polozaju ali kuzku. Preden ti pride močno prdnes in hitro prizges izpuh v vzigalnikom. Dodatna sila, ki se ob tem sprosti naj bi omogočila za 2-3 cm globjo penetracijo.   

Jezni zmaj:  Ko ti ga deklica fafa naj ti pride v njena usta. Tik preden pogoltne jo udari po zadnji strani glave, tako da bo spermo brizgnila skozi nos. Pri tem dejanju naj bi bila podobna jeznemu zmaju, ki bruha ogenj skozi nosnice.   

Presenečenje dedkamraza:  Sedis na postelji, deklica sedi v tvojem naročju, obrnjena proti tebi in seksata. Nezno jo objemi in ji zasepetaj na uho, da imas presenečenje zanjo. Nato hitro izvleci tiča iz njena muce in ji ga zabij v ritko. Hitro jo zagrabi za joske in se zaderi: HO HO HO Deda mraz je tu.

Ker vemo kak ene babe nimajo nikol dovolj, sem se ful specializiral v zadrževanju in to tako da zdaj že refleksno zadržujem, tudi ko bi rad da mi pride.In zdaj se je pojavo problem in sicer jajce so se mi ful povečale, tak da si še komaj šlic zaprem, da ne omenjam ko sem na velki potrebi, pa mi v WC visijo, pa včasih sem malo dlje not pa sproti vodo spuščam, ker eni smo kulturni, pa mislimo tudi na tiste ko bodo za nami not prišli, pa da se nebojo že kuj pri vratah posrali ko bo tisti vonj v njih vdaro, no skratka, spustim vodo pa direkt čez jajce, taka mrzla, zadnjič sem od presenečanja skočo gor, pa pol WC-ja posral zraven, no saj razumete, skratka problem.Jaz sem zdaj mislo z neko vrsto akupunture da bi si jajca napikal, pa bi jih potem pač mel kot cedilko al kaj naj naredim?  Ker v nekih zdravniških knjigaj sem bral da ti drugače neko cevko skzi tiča porinejo not pa ven spumpajo, mislim da se temu posegu reče "creina" postopek.

...

:lol1: :lol1:

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko mi je frend povedu da je njegova punca enkrat u avtu vprašala zakaj so v avtu 3 stopalke :slap:  :slap:  :rolleyes:  :slap:  :slap:

ja, in ti si se rodil na ta svet s tem znanjem <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta teden je pa cel smeh ...

... telefonski klic, zgodaj zjutraj ...  :grim  :lol1:  :lol1:  :lol1:

Klici človeka precej razveselijo in spravijo v smeh, kajne :D :D

No, vsaj mene .... :D :grim

Alla B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!