Skoči na vsebino

Nasmeh...


Alla

Priporočene objave

PREESSEEELLLJJJEEENNNEE SSSMMOOOOOO  :kva2:  :kva2:  :kva2:  :kva2:  :kva2:

KONČNO!!!!!

Pa dobr.....a ste to "državni arhiv" selile :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

No vsaj trajal je prbližn tok cajta!!!!

Nop.....za omaro se pa niti slučajn ne javm........mam omejitev dvigovanja :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Nop.....za omaro se pa niti slučajn ne javm........mam omejitev dvigovanja :blush:

Jaz tud scat ne smem it sam :blush: Križ, prug pa take zadeve. Omejitev dvigovanja nad 20 kg. Omara je pa zihr težja. Pupek sorčy, no go!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stari,....upam da bosta mela zgodnje in dolgooooo kosilo, tok da ne boš preveč ropotal po forumu

:lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:

Ja, ja.. ju viš :lol1: .. nč ne bo iz te moke...

btw: dobr tek :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa dobr.....a ste to "državni arhiv" selile :blink:  :blink:  :blink:  :blink:  :blink:

No vsaj trajal je prbližn tok cajta!!!!

Nop.....za omaro se pa niti slučajn ne javm........mam omejitev dvigovanja :blush:

Hmmm ne ne... samo veš kako je, če tri babe seliš?? Smo imele samo eno ogromno škatlo čevljev, pa še ni šlo vse v tisto škatlo........... pa samo en avto....... pa vse smo mogle selit in to je bil čas samo popoldne in več ali manj smo bile za vse same, pa še moj fotr je pomagal......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zajtrk ob 6:05, wc, jutranji kardio, malica ob 7:30, jutranji trening ob 8:30, tuš, hiperstorilnost na mailih, whey, 250g stegna+testenine ob 10:10, Bachov 3 koncert za nameček... a je lahko še kaj lepšega? Ja, mogoče še blow job vmes in pa moja neizmerna hvaležnost. :) :) :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O, yes!  :D  :D

Mam karte za rokomet Celje:Lemgo!!!! :OK:  :OK:  :OK:

gic, saj vem, da se še ne poznava in vem, da mi lahko zameriš, a ti vseeno povem v necenzurirani obliki, ki jasno odraža faušijo ob tvoji sreči: JEBI SE! <_<

p.s. O:-) :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: za znoret hehe...

clovek PROSTOROCNO mobiteliranje NI in se enkrat NI dovoljeno oz. je KAZNIVO!!! kapish...

:grrr :grrr :grrr :grrr :grrr :grrr

hehe...kera šlamparija...in to od koga :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maticno plato mi je zazgalo. sledil je histericni smeh delno prisebne osebe ( =mene). :kva2: :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuuhhhhh....kako sem se pa jaz napapcal....

tiho bodi.. pol ure nazaj se nehal z konzumiranjem lepinje, špikane pleskavice s kepico kajmaka in pojačano dozo ravno prav nasilne čebulce..

zdaj pa sanjam o pohorju, potočku, ležalniku, hladni tekoči vodi z ohlajenim pirom, julijskim soncem in majo bugarić, ki ob potočku pere moj motor :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ki jasno odraža faušijo ob tvoji sreči: JEBI SE! <_<

Še bolj se mi je nasmejal, ker mi je veliko ljudi fouš!

:lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Konec, konc, ende, fine, fertik..... :OK:  :OK:

:kva2:  :kva2:  :kva2:

ne, motoristek, ZAČETEK!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vremenko po radiu napovedal sredi drugega tedna že skoraj dvajset stopinj :yea2: :yea2: :yea2: :yea2:

zdaj pa gledat novo kurbiš fukiš rajcig rdečo leder sedežno, ki jo je kolega pravkar dobil, pa kako pivo bo častil, da proslavimo ta dogodek :beer2: pa še petek je itak... :OK:

aja, @ Špil: absolutamento korekt :grim :yea2:

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vremenko po radiu napovedal sredi drugega tedna že skoraj dvajset stopinj  :yea2: 

:kva2:

ZAAKOOOON :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ob 14h zakluču prvo službo :OK:

zdele še z drugo :grim :OK: full uspešno

me klical iz TC da so dobil hlače, tko da jutr spet letim v LJ (pirrulz, z avtom :grim )

zdele počasi pa na pirček :OK:

kašen lep petek,......pa še jugo puha,...... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vremenko po radiu napovedal sredi drugega tedna že skoraj dvajset stopinj  :yea2: 

Za jutri zvečer pa še sneg :blink: :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mašina v garaži :OK: ...registrirana :P ...baje, da več ko je registriranih mašin, bolj pobira sneg naokol...hehe :grim :grrr :grim :grrr

lp flero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!