Skoči na vsebino

Nasmeh...


Alla

Priporočene objave

sej ne vem če bi sploh povedala, ampak baje

DANES DOBIM INTERNET

:kva2:  :kva2:  :kva2:  :kva2:  :kva2:  :kva2:  :kva2:

KRIZAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Se odjavljam z MS!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaszt sem pa danes z enimi rjavimi ocmi motor sraufou ;)

Pa z enimi modrimi sem tortico pa kavo zmazal ... pa se nekaj... domacega :whistle:

Pa ena cebela mi je potem v kavo padla :) Na hrbet. (a vidis Horjo, pa cebelice ne padajo samo na rozice.... )

Sem ji ze hotel prst pomolit, da bi jo ven dobil, pa sem se spomnil, da me je enkrat ze ena picla. Tko da sem ji pomolil vrecko s sladkorjem. Se je prijela, potem sem jo pa... na Sonce vrgu O:-) Vazno, da imam kavo pa cike in Sonce in to je to. Kar naj gre, pa kerga drucga pici....briga me, mene je ze izucil ;)

:slap:

Pa se en nov crn Lemans z dokaj odprtimi rori se je mimo peljal..... :OK: Dvakrat. Hhhhrrrrrrr....

Pa smrklce so ze skoraj v majcah okoli hodile :P Se je treslo :devil:

Nikamor se mi ni mudil. Tko da sem potem dve kavi spil. Ko je pa sonce tko prbiju :worship:

Hehe, raj na zemlji....

Se ene par "kav na Soncu" dam cez, potem bom pa res neprebojen :evilgrin:

:smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes en prekrasen in uspešen dan na šihtu, drugače pa odličen oddih na popoldanskem soncu :OK: :kva2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En hropec se je danes po mailu name spomnu :wub:

vednosladkornapressvednoklimbrapress :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

he he se preganjam nazaj iz MB pa še malo po domačem kraju ko mi ota-totale (70 let+) zapre pot na polno. OK omejitev je 40 km/h jaz cca 80 km/h in oteju plozam pa krilim če je slep in ota zmedeno gleda v špegli (roko na srce tudi če bi 40 pelal me nebi videl) in zahakla robnik na desni na polno da mu obe radkapi odletita po luftu. naprej klasika, ota zavije čez 15 m desno ker je itak do soseda šel, jaz z :P edino škoda da ne furam male jajce od daihatcu al suzuki ker pol bi lahko po 2 radkapi šel na njivo, ota niti opazil ni :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes zmontiral prasički poliestre, ganz lepo frišno prebarvane... jo vžgal... vžgala na prvo... :yea2: (jasno, saj je Honda :grim )... edino kadilo se je kot pri norcih (jasno, če je nov poliester, pa še ni presmojen tam, kjer se dotika izpuha :slap: )... bo že nehalo kaditi, ko se bo presmodilo vse, tako, kot je bilo predhodno... :grim :OK:

Še lepše: jutri jo peljem na sprehod... :yea2: :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...zvečer pa nasmeh pri Firestartersih in potem še z N in W v Napoliju... srčka sta... :004 :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno imam dvd player doma in celo dela :OK:

danes naj bi mi baje dokončno zrihtali internet, ker so včeraj delavci nekaj zajebali (na to ne bom dala smeškota, ker ne vem a naj se jokam al smejem)

Popoldne me čaka ena tako lepa stvar, da se jo že full veselim :OK: :OK: :kva2:

Zadnji dan v službi ta teden (potem imam 3. dni predavanj) :OK:

Prijeten večer včeraj :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....utrujene roke in noge od včerajšnje enduro vožnje...kolk je to lepo...se mi kr smeje... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z mojim najdražjim danes praznujeva drugo obletnico :blush:

Enga velizga :004 za mojega srčka! :inlove:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še malo pa bom fertik v MB in bom lahko bolj na easy šel proti domu in popoldan malo še v pisarno - ampak easssssssyyyyyyyy vse :OK: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!