Skoči na vsebino

Nasmeh...


Alla

Priporočene objave

115 km... od tega precej po ovinkih... na koljeno... bi rekla Zana... brez gledalcev... :P

:yea2: :yea2: :yea2:

Era: 8.april, brez dežja, tebe ni... :hmm: :lol: :naughty: :004 :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je pa res en krasen dan... še večer se mi je zelo polepšal... in misel na nedeljo... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vesel, ker sem na osmici bil ter 0 napihal, ko so me policaji ustavili :D

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čvek in coca-cola v dobri družbi. :D

:yes: ....še enkrat....hvala za rešilni obisk! :)

Aja, pa avto je končno pri mehankarju! Bombniki iz druge svetovne vojne me ne bodo več zasledovali! :OK: :yea2: :worship:

Alla :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni problema. Je bila prijeten rešilni obisk. :D

Samo, da si se jih rešila. Če bi razlagala naokoli o takšnem zasledovanju, bi te lahko prijazni možje oblekli v pulover s predolgimi rokavi. :P .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neki se je cudno zacel tale dan <_< Da ni bilo kaj v vodi mogoce :kva2:

Alla :angry2: kaj si ga spet srala :P

Ves da moras na ogenj olje zlivat, ne pa vode... (pa na lezaje tut) :P

Ampak potem mi je pa eno malo, fejst zobato, cisto malo rogato bitje pomagalo, da je rdeca spet sijoca rdeca in crna crna. In cedila sta se med in mleko. :P

:slap:

A ne, to bo jutri :) Danes olje in ... jagodna marmelada ;)

Pa se dobro, da nisem kljucev s seboj vzel. Ko bo ogenj bruhnil, bo kar fino po zveplu zasmrdelo :naughty: Drugic, ko bova sama :whistle:

Za konec je pa celo sonce posijalo :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

konc šihta... :D

sezona se je začela dobro. delam vsak drug vikend in to ravno takrat ko ščije...ko sem frej je pa sončk... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odobrene akreditacije za festival.... he he he spet smo prišparali :devil:

lp alena

p.s. saj delala bom tudi :blush: :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cenim svoj mir :)

..pa eno ultrakul mikico sem dobila v dar...tenks :)

pa motoiGP kava in dirka sta bla mega :OK:

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sva sla z mulcem na sprehod. Med drugim tudi mimo bajerja. In na bregu sta bila laboda.

Mulc je takoj dobil nagajive plamencke v oceh :devil: In je stekel proti njima. En labod se sploh ni obremenjeval z njim in je naprej lezal, drugi je pocasi vstal in dvignil glavo.

Ko je mulc videl, da je pernata zver vecja od njega, mu je zacel zastajati korak. Pa je vseeno se naprej rinil proti labodu. Ta je pocasi zacel spuscati glavo, potem pa je v opozorilo savsnil proti njemu.

Takrat mu je pa dokoncno srce padlo v hlace in je ze tekel nazaj proti meni. In mi gre se sedaj na smeh, ko se spomnim njegovega prestrasenega obraza in vprasanja: "Oci, oci, kaj je hotu?"

:D

Kaj je hotu? On nic. Razen miru. In je to tudi pokazal. In ga je tudi dobil. Zaenkrat.

In tako stojiva kaksnih 5 metrov stran in gledava, ko mimo naju plane ena kosmata zverina in skoraj zagrabi lezecega laboda. Sedaj je sele postalo zanimivo.

Laboda komaj uideta v vodo. Potem pa zacneta besno pihati, mahata s krili po vodi. Bernardinec bi najraje sel za njima, ampak v vodo si ni upal. Mu je ze bilo jasno, da bi najbrz potegnil ta kratko.

Kaj takega pa se na televiziji ne vidis vsak dan.

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes me ni osrečilo še nič sem pa še zmeraj vesel zaradi včerajšnje dirke in predvsem zadnjega ovinka !!!!

:OK: :worship: :worship: :worship: :OK:

Popravljeno . Popravil Godfather
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!