Skoči na vsebino

Nasmeh...


Alla

Priporočene objave

ej, ko sem videl, da je v Nasmehu zadnji objavil Pervy (in za razliko ne v Vomitoriumu), sem takoj vedel, čemu se bo smejal.. :OK:

pa še moj :kva2: : še slabih 6 ur šihta, potem pa skupaj z Banditosi (krščenimi in tistimi v 0,33) gasa v Premanturo in Kamenjak :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jeeeaaahhhhhh :yea2: :yea2: :yea2: :yea2: :yea2: danes zadnji dan v službi, potem sem pa do srede ffrraaaaaajjjjjjjj :yea1: :yea1: :yea1: :yea1:

KONČNO!!!!!!!

Takule, če bo kdo dopoldne bluzil po LJ v naslednjih dneh (očitno na Grobnik ne grem :cry: :cry: :cry: ) mi lahko prej pošlje pm, pa gremo na kavo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grem na pecikl :D

grem na morje.. čez 10 minut! :yea2: :worship: :yea1: :whistle: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je petek. Kar je ugodno :)

Še bolj ugodno bi bilo, če bi bil vsak dan petek. Razen sobote, nedelje in praznikov, seveda :yes:

Ko bi se pa ta imaginarni vsakdanji petek začel nekje okoli 13.31 popoldne, bi bilo pa sploh mega :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včerajšnji večer, super je bilo................ :whistle:

(posledice: počutim se :wacko: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včerjašnji popoldan/večer. :grim

Nadvse prijeten mix :wub: , motorja, umetnosti, dobre družbe, italijanske gastronomije za plebs, :beer1: in tabasca. Nazaj grede sicer malo v tačke zeblo, a se nismo dali motit.

:OK: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včerjašnji popoldan/večer. :grim

Nadvse prijeten mix  :wub: , motorja, umetnosti, dobre družbe, italijanske gastronomije za plebs, :beer1:  in tabasca. Nazaj grede sicer malo v tačke zeblo, a se nismo dali motit.

:OK:  :yea2:

:hmm: :hmm: a sam to?? .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, ne, leder tudi :OK: . Pa srečno je prispel na vzhod, če te že zanima.  :yes:

no super, sem se bala, da bi ga kje po poti "izgubil"...... :D

:004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejle sem šel mimo gruče sodelavcev, pa jih je par pokazal name in reklo "evo, če priletiš z motorjem v drevo mal šepaš ..." ... in pokazali na sodelavca z roko v gipsu in veliko hrasto na licu "če pa stopiš na žogo je pa tkole" :lol1:

Sem tega "nogometaša" vprašal, če je bila žoga na stopnišču ali kaj takega, pa je bila menda na ravnem :grim :lol1:

Popravljeno . Popravil cyc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejle sem šel mimo gruče sodelavcev, pa jih je par pokazal name in reklo "evo, če priletiš z motorjem v drevo mal šepaš ..." ... in pokazali na sodelavca z roko v gipsu in veliko hrasto na licu "če pa stopiš na žogo je pa tkole"  :lol1:

Sem tega "nogometaša" vprašal, če je bila žoga na stopnišču ali kaj takega, pa je bila menda na ravnem  :grim  :lol1:

hehehe.... :grim ...to me spomni na kolega, ki je pri fuzbalu v divji ligi fasal zlom ključnice ali neko jebo na rami, saj ne vem več, pa je bil zdaj par mescev na bolniški, potem pa izjavil, da zdaj sicer še ni čisto vredu, ampak si ne bo podaljšal bolniške, da ne bi šefi bli kaj jezni. Si bo zato raje dopust še en teden vzel, da ne bo preveč kičasto izpadlo to z bolniško. :eek: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!