Skoči na vsebino

Nasmeh...


Alla

Priporočene objave

sechs  :hmm:  kann nichts mit das machen  :?

sekt im natur mogoče?  :devil:

kann kann machen ... nur ein bishen blöd 6 ausprechen und du bekommen ... :grim

sekt mit und ohne bubbles ... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sekt mit und ohne bubbles ...  :lol:

:kva2: du perverses sau!!!! :grim :devil: du musst bestraft werden, buck dich sofort du kleines luder!!! :yea1: :P

Popravljeno . Popravil PERVY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

also zumindest was die sprache bzw. besser die aussprache angeht könnt´ ich euch ja noch viiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiieeeeeeeeeeeeeeeeeeel beibringen. :grim

und auch 6 mit 45 geht noch, hab ich mir sagen lassen. :P B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja aber natürlich mein Meister ( und ich meine nicht den meister Eder, weil ich kein Pumuckl bin ) ... :P ... aber du must verstehen, das ich und mein lieber freund Pervy lieber perverz und falsch sprechen als richtig und ganz ohne fantasie ... :blush:

habe fertig :lol:

Popravljeno . Popravil Nata
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guten Tag.

Smejem se. Pijem tud. Lahko sem bom še dalje vozil po malo kolesih. Very happy.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sorchy, sem šel preveriti, če sem v pravi temi.

3 tedne sem se bal, da sem postal gluh na en uh in da ta drobna motnja povzroča totalno dezorientacijo v prostoru. Kar pomeni stranski efekt morebitnega stresanja sopotnice. Sem že Gespanne pregledal, pa slušne aparate.

In končno sem se zaupal dohtarci, danes pa že slišim. Muzka na ful, vodka ne štejem in v vomitorium mi ni treba poslovilke napisat. I'm back !!!!!!

I ja ponavljam : ful sem heppppiiiii (hupi)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...danes pa že slišim. Muzka na ful, vodka ne štejem in v vomitorium mi ni treba poslovilke napisat. I'm back !!!!!!

Omleta :OK:

:beer1: :beer2: :friend1: :friend2: :music3: :grupni: :love1: :music1: :photo: :yea2: :smoke: :music2: :music4: :yea1:

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem ravnokar dobila potrjen dopust za od 6.6 do 9.6. potem grem pa itak od 9.6. do 12.6. v London.......

ah, življenje je lepo ;-))

:OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni bil 20. aprila?

Aha, takrat je bil moj rostni dan.

V OŠ me je zaradi datuma rojstnega dne grdo gledala razredničarka - bivša partizanka, ki je bila tik pred penzijo. Ji je šlo v nos, ko sem za moj rojstni dan prinesel slatikiše v šolo in jih med malico razdelil sošolkam in sošolcem, ampak taka je bila navada. Bilo pa je leta 1981.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:) mmm dobra malca,.....zdele pa še mal na motor,....aja pol pa še mal v službo pogledat :lol1: :lol1: :lol1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nasvet vsem, ki se bodo blizu Nagaye pojavljali:

be afraid, be very afraid....

o hvala za nasvet ... I needed that :alien1: (alien smiling)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:nono:

Bil je 25 maja!!!!!!!!!!!!!!! če se še kaj spomnim zato ko se je na ta dan Tito rodil :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil je 25 maja!!!!!!!!!!!!!!! če se še kaj spomnim zato ko se je na ta dan Tito rodil  :hmm:

20. aprila pa Dolf.. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil je 25 maja!!!!!!!!!!!!!!! če se še kaj spomnim zato ko se je na ta dan Tito rodil  :hmm:

Mal :topic: Tito je bil rojen 7. maja 1892. Mislim, da 25. maj (kot rojstni datum) izhaja iz njegovih ''ponarejenih'' dokumentov v času pred 2. svetovno vojno, ko se je kot član KPJ moral skrivati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!