Skoči na vsebino

Nasmeh...


Alla

Priporočene objave

dobil informativni račun iz bolnice.....3 dni nege v bolnici + operacija (laporoskopija) slepiča = 689.456,00 sit.... :eek: :)

hvala bogu za socialno državo..... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za sto jurjev manj ti pridem jaz naredit servis slepiča.. odgovor na ponudbo sprejemam na PM.. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za sto jurjev manj ti pridem jaz naredit servis slepiča..

prekasen si...ga nimam več... :) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....3 dni nege v bolnici + operacija (laporoskopija) slepiča = 689.456,00 sit.... :eek:  :)

odstranitev hristanca iz nosa + prenocitev v bolnci (s tevejem, sam v sobi + zretje prek igle) - 384.4 jurjev. ni ni drzave. <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....und pervers und richtig negiert sich? :naughty:

naturlich, pervers ist deviant und gar nicht richtig fur viele :grim

bemti, zgleda pa še bo nekaj od vikenda. prognoza za nedeljo: "rahlo megleno z mačkom, ki bo proti večeru prerastel v tigra!"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

muhe enodnevnice ali pa zajca s prehitro ejakulacijo

:grim :grim :grim :grim :grim :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo. Prav kul je po dolgem času spet nekaj tule napisat. Pozdravljeni motomarsovci. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

srečno doma :) :D :blush:

hvala vsem...posebi Blažu :004

pies: zdej pa še na en pir :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yst tudi. Že velikokrat v svojem dolgem življenju  :)

(običajno je bila dvojka...  :krneki: )

NMJ! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čez dober teden greva z Jaso na morje :yea2: :010 :yea2: :010 :yea2: :010 :yea2: :010 :yea2: :010 :yea2: :010 :yea2: :010 :yea2: :010 :yea2: :010 :yea2: :010 :yea2: :010 :yea2: :010

Popravljeno . Popravil stigmata
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če štejem današnji dan, potem še 7. dni delam, potem imam pa spet 1. teden frej, od tega sem 4. dni v Londonu :yea2: :yea1: :010 :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj videla na 3M nekaj, kar je bilo za pričakovati in lahko rečem le hvala bogu - se bo poznalo in odražalo tudi na drugih ravneh :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm:  :hmm: pa ja to ni bilo meni namenjeno??  :hmm:  :hmm:  :blink:

eh pupa..... :doze:

lahko bi odzdravla uceraj.....pa lahko bi pozdravla ko si sedela poleg mene v trnovskem zvonu pa se kdaj.... :doze:

pa lahko bi povedala meni direkt da te nisem vidla v mestu in da si uzaljena ker sem te spregledala.....

ja...je blo tebi namenjeno.... :closedeyes:

pozab....teraj svoje dalje...po želji pač.... :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pa si ti slepa in gluha, ti pa jaz ne morm pomagat..... včeraj sem te prav posebej pogledala in ti rekla živjo... in prav tako sem celotni družbi rekla živjo, ko sem prišla v Trnovski zvon...........

Je pa res, da Klimbri sploh nisem rekla živjo, ker se je pogovarjal, kateremu vedno pripopam enega :004 ....... če bi imel kdo surlo za vlečt, bi bil lahko to Klimbra.......

pa da ne bomo :topic: v petek bom videla spet meni zelo dragega prijatelja, ki se ga resnično že veselim :OK: :OK: :OK: :OK: :004 :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič užaljen......

Nič hud.......

Vedno željan :004 :004 :004

Bil v debati.....pa morm priznat,da zelo zamišljen.......

:004 :004 :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa da ne bomo  :topic:  v petek bom videla spet meni zelo dragega prijatelja, ki se ga resnično že veselim  :OK:  :OK:  :OK:  :OK:  :004  :friend1:

Zadnji petek v mesecu? Greš spet v cerkev Jezusa maltretirat? :) :) He's dead but stiffed :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!