Skoči na vsebino

Nasmeh...


Alla

Priporočene objave

Nasmeh, ki ni danasnji ampak se vlece od vceraj 17.30. 160 konjev pod mojo ritjo, ki ni na nobenem sedela ze 9 mesecev!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dopoldanski "dopust" , kavica na soncnem vrtu Kolibrija, simpaticna debata in pes pod stolom..... B) B) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prihajam iz garaže - muca zadovoljno prede. Paše ji v moji družbi. Tudi meni je lepo.

:lol1: :lol1: :lol1:

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj popoldne ena kratka furica do Bleda, Gorij, Jesenic in nazaj v LJ... nasmeh s priokusom grenkobe (dve nesreči na poti)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ogled posnetka MotoGP - waaaaa, zakonnn!!! :OK: :OK: :OK:

...zdejle picim v Sentjur A-125 klaso prepisat na splosni A :yea2: , pol pa sraufat aprilio!!! SEZONA SE JE ZACELA!!! :naughty: :devil: :notworthy: :OK: :OK: :OK: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ahhh, kako lustno je, ce ti spodaj desno zmanjka napis "A do 125 ccm in 11 kW"... :rolleyes: B) :yea2: zdej pa hit sraufat aprilio!! :naughty:

post-11-1082719585.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, tole me seveda ni osrecilo, me je pa vsekakor spravilo do rezanja ...

Iz sluzbe sem sel po dva litra Motula 300V Competition (za na solato :)), potem pa direkt na vikend. Nalsednji korak je bil lokalna stacuna, kjer ze dolgo nisem bil, futer sem potreboval ... B)

Da ob pol sedmih ne bo vec kruha, sem uganil, zato sem sel kar do jogurtov. Hmm ... roki trajanja do 23.4.2004, 24.4.2004 :hmm: No, sem nasel nekaj takih ki naj bi bili do zacetka maja OK :D

Ko sem gledal alternative za zasilne vecerje (pudingi :D) sem za seboj zaslisal, kako je ena prodajalka rekla drugi (beri z dolenjskim naglasom): "Joži, jogurti se ti buja napihnli, uni adzad" :lol1:

Some things never change :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Laško Pivovarna Celje..

njegov nasmeh je pitje omenjenega piva....oz. je bil to njegov nasmeh...če ga bo preveč spil bo juti glava bolela...

Popravljeno . Popravil Thundercat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SiM, tvoja suza je parkirana na mojem dvoriscu... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SiM, tvoja suza je parkirana na mojem dvoriscu... :P

pazi jo.... prav na tej SVjki sem se pred 2letoma učil speljevati... in kršiti zakone B) :devil:

Mimogrede še razlaga za vse, ki sledijo soap-operi Tejka/Zok. Zoku je nek motor, Suzuki SV modre barve, enkrat lani z zobnikom in ketno odgriznil prst ... Ravno ta motor, ki ga je Zokov frend kupil rabljenega, je bil nekoč Tejkina last. Go figure --> destiny :) :kva2:

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem se danes zjutraj nič hudega sluteč rekreiral nekje pod Rožnikom, sem na vsem lepem ob belo popeskani potki opazil precej obaltno dogo. Menda je zagrizeno vadila herminatorsko prežo. Oziroma, če je nameravala vaditi telemark, ji je očitno nekdo popolnoma narobe raztolmačil osnove.

Kužke imam sicer rad, vendar me je vseeno obšlo rahlo nelagodje. To pa zato, ker nisem bil prepričan, ali je bil izraz v doginih očeh zgolj hedonistično-kontemplativen ali tudi pogolten. Ta druga opcija bi utegnila biti zame neprimerno manj ugodna kot prva.

S kotičkom očesa sem tudi opazil, da na zgledno spolirani ketni okoli pasjega vratu binglja nekaj, čemur v prvem hipu nisem vedel določiti namena. Potem sem po odločnem mezzosopranu, ki se je drl: "FUJ!" ugotovil dvoje:

- da je tista bingljajoča zadeva lastnik

- kaj si taisti lastnik misli o meni.

Ne vem, ali je kužija prikoval na mesto tisti odločni FUJ! ali precej opazno sidro, ki ga je extrudiral iz svoje zadnjice. Vsekakor drži, da se ni igrivo pognal za menoj. In to je kar dovoljšen razlog za moj jutranji :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pravkar nazaj iz kratke enduro ture z elektronikom... :D :D :D

pi es: pa spredaj sm ga dvignu! .) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kratka prekinitev nekajurnega študiranja in gledanja v "bukve" :D :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pogled na to sliko, drugače pa še nič pametnega, bo treba na motor :P

post-11-1083144817.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!