Skoči na vsebino

Nasmeh...


Alla

Priporočene objave

Sej ne bi bla rada nesramna... sam mam občutek, da boš čez ene par mesecev pisal v vomitorium, da ti je čelada zbledela  :cry: ... izkušnje... iz krasne močno flourescentno rdeče v bledo rumeno...

Hm :hmm: , upam da ne, ker moja je črno srebrna :OK: , pa takega otkačenega pihajočega bika ma vzadi namalanega, da je danes spet nasmeh :D :grim .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v dveh dneh šel kilo in pol dol (38.5 vročine, grlobol, neka viroza pač)

ups, to je za vomitorium :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cel dan se že smejem, pa ne vem kaj je vzrok za to,...sicer me tud ne briga

:grim  :lol1:  :grim  :D  :yea1:

mogoce kaksnen plin izhaja :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še mal pa bo ura tri; potem pa šibam po mojega :wub: , da greva skupaj po mojega drugega :wub:

Jp, dons je pa res krasen dan :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v 4. dneh šla kilo in pol dol...... super mi gre  :OK:  :OK:  :OK:  :OK:

Še malo pa boš dobra za tazaden zic! :lol1:

:oops: zdej sem pa v riti! :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Registriral svojo novo ljubico, Suziko GSX 750 F in z njo danes prevozil 250 km :D Sem prav v oblakih :OK:

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm :hmm: , upam da ne, ker moja je črno srebrna :OK: , pa takega otkačenega pihajočega bika ma vzadi namalanega, da je danes spet nasmeh :D  :grim .

No tut jaz upam, da ne... vsaj dve leti zapored je imel Checa nareč flourescentne rdeče barve čelado. Pol je bil pa argument serviserja za zbledelost, da vsaka taka barva zbledi (kar je verjetno res) in da so dali zato črno vrečko za čelado zraven... :hmm: Verjetno zato, ker zbledi na soncu... verjetno jo je treba dat v vrečko, kadar je sonce... res zoprno... načeloma se namreč vozimo samo po soncu... :slap: Dežna čelada... definitivno! :wacko:

Aja, bik je pa res kul, verjetno je še vedno isti. Dobro jo nosi!

Popravljeno . Popravil anA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj (torej v četrtek) mi je pissala oz. me je emajlirala deklica po imenu Apollonia :blush:

Sicer je ne poznam, sodim pa, da je posebno sramežljiva. Take imam rad.

Naslov njenega sporočilca se glasi:"How about tomorrow?" Ljubko! :K

Še bolj ljubko pa je, da sem se v trenutku, ko sem odprl učke, zavedel dveh dejstev:

1) Da še vedno diham. Hropci znamo to ceniti in v tem je naša (edina?) prednost pred junci.

2) Da je danes že znameniti "tomorrow". Torej petek. In to me resnično veseli že samo po sebi, tako da Apollonie niti ne nucam. Sorči, Apollonia, emajliraj koga drugega :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj imeli službeni piknik :yea2: :yea1: in smo se imeli nad fajn.... :yea1: :yea2: ugotovila, da sem zgrešila poklic, saj sem bila odlični golman...... :slap: je pa res, da smo jo na mivki igrali :wacko:

potem šli še žurat ven :yea1: :yea2: :010 in spala 3. ure :blush: :yawn: :yawn: :yawn: ampak je bilo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v 4. dneh šla kilo in pol dol...... super mi gre  :OK:  :OK:  :OK:  :OK:

Tud jest sem se dobr pokakou zjutrej, za - kilo in pou :yea1: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar izvedel, da je moj ljubi pavijanček na faxu (spet) pokasiral čisto desetko :004 :)

Očiten dokaz, da se tudi jabolka, ki sicer praviloma ne padajo extra daleč od drevesa, včasih kam odkotalijo. V danem primeru celo navzgor :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!