Skoči na vsebino

Nasmeh...


Alla

Priporočene objave

cel dan :) ....hitra intervencija z nakupom motorja...vožnja domov in nato kratka fura, kjer sem s ponosom gledal mojo :wub: v hrbet......

:OK: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh cel včerajšnji dan z uspešnim sestankom na gorenjskem, kar je še boljše - na sestanek sem končno šel z motorjem, pa malo potem furanja na easy okol, pa podiranje marije z KeC-om, pica, pivo, pivo, pivo in dober zaključek prijetnega večera, ki je bil planiran bolj na easy pa se vseeno ni tako izšlo :grim

ma zgleda da bo en res :grim vikend to :OK: :yea1: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

očiščen motor..... :)

očistila ga je bivša sovoznica ....kot simbolno dejanje pri prestopu na lastni motor.... :(

:004 :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

i did :doze: ...well :doze: ....could be better....couldn't acctualy be worse...but it was so cool :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

post-368-1119249956_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Teden se dobro začenja.

Pridem na šihtu in zvem, da imam še dva dni starega dopusta :D :D :D - sem mislil, da sem že vsega pokuril.

Pol grem na pošto po priporočeno pošiljko. DURS mi dolguje $$$$$$$$$.

Pot do glavne pošte je dogajala: na desetine mladih jošk, minic, tangic. :eek: :OK: :eek: :eek: :eek: :eek:

Tko da fantje iz tega topica http://www.motosvet.com/tabla/index.php?showtopic=12754, ne se praveč sekirat oz. sploh se ne sekirat :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Tadej

Popravljeno . Popravil Tadej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!