Skoči na vsebino

Nasmeh...


Alla

Priporočene objave

MUHAHA!

Grem včeri okol 16-stih z motorjem iz službe, tko čez center LJ in gledam djevojke u ljetnim haljnama. :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Pa gledam tam pri sidru eno hudo bejbo. Tko lepo rjava, pa kratka poletna kiklca oranžne barve, skoz se vidijo obrisi tangic. In bejba šejka dol po ulici, Tadej pa cedi sline :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Pol se pa ta bejba obrne in presenečenje. Pa sej to je D-D iz foruma :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: Mi pomaha, jaz zabremzam - se mi skor en zaleti v motor (verjetno je tudi on bulil v D-D in sploh ni opazil, da motorist pred njim bremza :slap: :slap: :slap: )

V glavnem ji ponudim prevoz do doma in D-D sprejme :yea2: :yea2: :yea2:

In potem v poletni kiklci zajaha motor, kaj se je videlo v špeglih raje ne povem :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :xx: in me potem s tistimi sexy rjavimi nožicami stisne in sem bil gotov :surrender: :surrender: :surrender: :surrender:

In potem se tko počasi enih 30 km/h odpeljeva preko 3M do njenega doma.

:) :) :) :) :)

No evo in tko sem letos prvič peljal na motorju djevojko u ljetni haljini :yea1: :yea1: :yea1:

Tadej

Popravljeno . Popravil Tadej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še 002 sitno do dopusta :whistle: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...smer Tajska?! ...  :whistle:  O:-)

may be, may be - se je težko odločit med toliko destinacijami :grim

glavno da je lepo, še na šihtu se mi smeji, sicer pa samo še do petka delam :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

plača je bla danes  B)

plače že ni več... :(

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutri se pa začne zares....... zdej pa ni več povratka... zdej pa veselo na delo...

:OK: :OK: :OK: jupiiiiiiii :OK: :OK: :OK: :OK: ma čist predolg sem na to čakala...... :BUA:

:OK: :OK: :OK: :OK:

:010 :010 :010 :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... dieta.... :OK: in noro dobre "čokoladke" :kva2: :kva2:... mislm, da sm zasvojena :cry:

:grim

Popravljeno . Popravil era
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dolgo spanje, mir na šihtu, hitro domov, dobro kosilo (skuhano by myself - jasno da je dobro, še zdaj malo na easy delat, pa na kako pivo in izležavat domov. uh končno malo manj vroče :OK: :grim :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale zgodbica :P

Mravljica

Nekoc je zivela srecna in pridna Mravljica, ki je dan za dnem prihajala zgodaj na delo. Ves delovni dan je bila vesela in dobre volje in si je vcasih celo pozvizgavala vesele pesmice. Bila je srecna, da je lahko delala in njeni rezultati so bili odlicni toda glej ga zlomka. delala je brez usmeritev, saj sploh ni imela nadrejenega vodje. Zato je gospod Srsen, direktor podjetja, odlocil, da taka situacija ne more trajati in je takoj zaposlil Pikapolonico, ki je imela veliko izkusenj z vodenjem.

Prva skrb Pikapolonice je bila organizirati spremljanje prihodov Mravljice na delo in odhodov z dela. Vzpostavila je tudi sistem povzetkov in spremljevalnih listov. Zato je bilo potrebno zaposliti tajnico za pomoc pri pripravi dosjejev in porocil. Pajkovka, ki so jo v ta namen zaposlili, je kmalu vzpostavila sistem arhiviranja in postala tudi odgovorna za prevzemanje telefonskih klicev.

Medtem je srecna in pridna Mravljica se naprej delala, delala in delala,. Direktor gospod Srsen je bil navdusen nad porocili, ki jih je dobival od Pikapolonice in kmalu je zacel zahtevati tudi primerjalne studije z grafikoni, pokazatelji in analizo trenda razvoja. Zato je bilo treba zaposliti Scurka za pomoc direktorju in kupiti nov racunalnik s tiskalnikom.

Kaj kmalu je zacela srecna in pridna Mravljica pesati v svojem ritmu in se pritozevati nad vso papirnato vojsko, s katero se je morala novem ukvarjati.

Direktor je takoj uvidel, da je potrebno hitro ukrepati. Kreiral je torej novo delovno mesto sefa sluzbe, ki bo poslej nadziral srecno in pridno Mravljico.

Na novo delovno mesto so zaposlili Cricka, ki je najprej zamenjal vse pohistvo v svoji pisarni ter zahteval nov ergonomski stol in nov racunalnik z ravnim ekranom.

Seveda je bilo za vec racunalnikov potrebno namestiti mrezni streznik. Novi vodja sluzbe je kajpak potreboval tudi namestnika (ki je bil mimogrede njegov pomocnik v prejsnjem podjetju) za pripravo strateskega nacrta vodenja kot tudi proracuna nove sluzbe. Medtem je postajala Mravljica vse manj srecna in vse manj pridna.

Morali bomo narociti izdelavo studije o socialnem vzdusju in zadovoljstvu zaposlenih v podjetju?, je strokovno ugotovil Cricek.

Ko je nekega dne gospod Srsen, direktor podjetja, pregledoval stevilke, je ugotovil, da sluzba v kateri dela srecna in pridna Mravljica, ni vec tako rentabilna kot prej. Zato je torej prosil za pomoc najelitnejso svetovalko, gospo Sovo, ki naj naredi diagnostiko in predlaga resitve za

izboljsanje stanja. Gospa Sova je po trimesecnem analiziranju razmer v podjetju podala naslednjo ugotovitev: V podjetju je prevec zaposlenih!?

Direktor Srsen je ubogal priporocila in takoj odpustil Mravljico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

001 sitno do dopusta.... :whistle: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!