Skoči na vsebino

Nasmeh...


Alla

Priporočene objave

Jep...pa še Pupina sexologija in anotomija na vseh koncih, in njena ugotovitev, da ne rab prevoznega sredstva, ker lahko vsak drug dan sfehta sedež na motorju/avtu.....jest tud ne rabm nč dnarja....kdo mi ga posodi/donira...mogoče Pupa  :lol1:  :kva2:  :hmm:

ja in ko ljudje ostanejo s crknjenim motorjem na cesti tut pupa pomaga pa zrihtat prevoz, pa ko ljudem zgorijo stvari in stanovanja tut pupa proba zrihtat neki dnarja za te ljudi..... pa ko rabijo pogovor/nasvet/druženje ali karkoli.. tudi dobijo pomoč pri pupi........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja in ko ljudje ostanejo s crknjenim motorjem na cesti tut pupa pomaga pa zrihtat prevoz, pa ko ljudem zgorijo stvari in stanovanja tut pupa proba zrihtat neki dnarja za te ljudi..... pa ko rabijo pogovor/nasvet/druženje ali karkoli.. tudi dobijo pomoč pri pupi........

Ja, mi smo pa taki ignorantski veseljaki, ki tega nikol ne počnemo ... mislim javno razglašamo vsevprek :slap:

Drugač pa :D :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, mi smo pa taki ignorantski veseljaki, ki tega nikol ne počnemo ... mislim javno razglašamo vsevprek  :slap:

Drugač pa  :D  :D  :D  :D  :D

no, le kako bi lahko pričakovala, da boš ti razumela.... ne gre za to - gre za to, da sem mnenja, da si ljudje lahko pomagamo med sabo, če si lahko. In če rabim parkrat v letu prevoz ne vidim razloga zakaj bi avto za to kupovala (sploh ker upam, da bo kmalu motor prišel "domov")... še manj pa ne vidim poante, zakaj bi se mi to očitalo in zakaj ne bi smela vprašati če gre kdo v to smerin če slučajno gre, da me vzame s sabo. Saj nobenega ne prepričujem, naj me pelje..............

Popravljeno . Popravil pupa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, le kako bi lahko pričakovala, da boš ti razumela.... ne gre za to - gre za to, da sem mnenja, da si ljudje lahko pomagamo med sabo, če si lahko. In če rabim parkrat v letu prevoz ne vidim razloga zakaj bi ga za to kupovala... še manj pa ne vidim poante, zakaj bi se mi to očitalo in zakaj ne bi smela vprašati če gre kdo v to smerin če slučajno gre, da me vzame s sabo. Saj nobenega ne prepričujem, naj me pelje..............

Pupa razumi ... NIKOLI TE NE BOM RAZUMELA ... :grrr :grrr :grrr

Sorry :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa razumi ... NIKOLI TE NE BOM RAZUMELA ...  :grrr  :grrr  :grrr

Sorry  :oops:

če se tako omejiš, da nekoga nočeš razumeti, potem se tudi omeji na dajanje komentarjev na nekaj, kar ne razumeš in na nekoga, ki ga nočeš razumeti.......

mi pa še vedno ni jasno, kdaj sem ti na žulj stopila, da tako cviliš že kako leto ali dve.......brigi se zase, pa je!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nč ne bo ... mi je dolgčas  :winkiss:

ti bom jest neki poslala da bos lahko sla v vomitorijum... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se tako omejiš, da nekoga nočeš razumeti, potem se tudi omeji na dajanje komentarjev na nekaj, kar ne razumeš in na nekoga, ki ga nočeš razumeti.......

mi pa še vedno ni jasno, kdaj sem ti na žulj stopila, da tako cviliš že kako leto ali dve.......brigi se zase, pa je!

Nimam žulja :grrr

Brigam se zase :grim

Cvilim ne :grrr

Razumem marsikaj, marsikaj tudi ne :grim :grrr

Komentarje dajem, ker so forumi temu namenjeni :grim

Ničesar na forumu ne jemljem osebno :grrr

Če želiš še kaj pejdi v temo Vale, Manu in Klimbra čivkat :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SPIZDITE!!

TU SE SMEJIMO!! :lol1:

sorčipress

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pičoze a se morte v vsaki temi mal spičkat al kwa :angry2:

Jest bi se tud :D  :kva2:

Ti kar :D :yea1: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravnokar dobila potrdilo, da je kupljena letalska karta za v Frankfurt.... aaaaaaaa :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

:OK: :OK: :OK: :010 :010 :010 :010 :010 :010 :010

Perla, če boš to prebrala.... letim na un letališče, k sva ble midve na njem .)

kolk fajn..... me čist happy :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pravkar je današnji dan pokazal tudi nemalo pozitivnega. Zeleno pozitivnega.  :grim

a's mi fovš, pa si zelena od zavisti? :naughty:

joj... to me je v tako dobro voljo spravilo.......... eh..... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa če se noben noče z mano... :cry:

:grrr

Čist odvisno, kako bi se pičkila :naughty: :OK: :yea1: Popravljeno . Popravil lojzi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SPIZDITE!!

TU SE SMEJIMO!! :lol1:

sorčipress

hear hear!

in prosim da se drzite zgoraj napisanega. :grim - trenutno se tale smesko se smeji...... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

končno konc šihta :D B) :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!