Skoči na vsebino

Nasmeh...


Alla

Priporočene objave

komaj čakam točno dva tedna od danes..... :OK:

petek je :OK:

včeraj imela ful prijetno debato :OK:

petek je :OK:

delam samo do pol treh - torej dve uri manj, kot sicer :OK:

petek je :OK:

danes bom jedla v službi pečen lososov "stake" :OK:

petek je :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdaj bodo že prišli montirat klimo  :blink:  :SS  :SS  :SS  :SS

morem v gatah sedet v zaklenjeni pisarni in se oblačit če kdo pride  :slap:

Kje dela Pervy :hmm: , da ga presenetim v pisarni on pa samo v gatah... :grim (donesmigrejoneumnostipoglavi) Drugače pa en velik smile ker delam samo še dones, nato pa odklooooooppppppp :kva2: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kavica :D & kolegi B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A jutr umreš, al kaj?  :nono:  :rolleyes:

:slap: pozabla napisat................ v službi :P

Pa nehi s takimi :angry2: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lojzi to res ni smešno :nono:

Že itak jih je premalo :(  na cesti

Noben ni reku, da je smešno....je pa tako napisano...zadnji dan je zadnji dan, od tuki naprej....je, kaj? Nič več....tko, da, sem hotu sam opozorit, da če že ljudje pišejo...nej napišejo natančno in nedvoumno....that was my point, in nič drugega. :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noben ni reku, da je smešno....je pa tako napisano...zadnji dan je zadnji dan, od tuki naprej....je, kaj? Nič več....tko, da, sem hotu sam opozorit, da če že ljudje pišejo...nej napišejo natančno in nedvoumno....that was my point, in nič drugega. :topic:

Ma ne se jezit. Jeza škodi lepoti. Saj se vsi samo hecamo. :friend1:

Sploh na današnji dan, ko bodo ukinili davkarijo. Včeraj sem od njih dobil zadnji opomin :D .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej, sploh se ne razburjam, vem, da se iz atkih stvari ni norca za delat in da ni glih....

.... ampak, čez ene dobre 3 ure se začne vikend, dolg in naporen bo, to že vem...zajebancije čist dost

.... davkarijo pa...ne ukint, kuko bom pa jest pol usak let dobu po dopustu en mini regresek od njih, da bo za preživet. Sej če nau davkarije, bojo pa drugi jemal, nč bat, da bi kej pršparou, pa kakšen tolarček ostou.....

.... in Motobaby, lep dopust na Krfu vama želim..... sam, da nau prevroče, pa pazita, ko bosta motorje rentala tam...so cigani presjani, na drugih otokih se da lepš in boljš zment :topic: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... in Motobaby, lep dopust na Krfu vama želim..... sam, da nau prevroče, pa pazita, ko bosta motorje rentala tam...so cigani presjani, na drugih otokih se da lepš in boljš zment :topic:  :OK:

Krf je odpadu - so nama prodal aranžma :BUA:

Zdj greva pa taborit na Hvar - boljš kot nč :D

Aja, pa hvala za "lep dopust"; tudi ti uživaj, kjerkoli že boš .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tolaži me misel, da se vam bom lahko smejela s dopusta, medtem ko boste vi ze nazaj pridno vpreženi v delovni jarem :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tolaži me misel, da se vam bom lahko smejela s dopusta, medtem ko boste vi ze nazaj pridno vpreženi v delovni jarem :evilgrin:

:evilgrin: Ne veseli se prehitro, ker sem tudi jaz med poznimi dopustniki :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa zadovoljna, ker je tako kot je. :rolleyes: Pa še lepo vreme je, pa vikend, pa napovedani obiski.... :rolleyes: :D

Jap, res sem vesela, ker mi popolnoma nič ne manjka (no, razen mojega stanovanja, ampak tudi to še bo!).

Alla B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj vas ogrizejo stekle morske kumare :angry2:

Hvala bogu da sem cepljena proti tetanusu :P

:004 miss nagaya sej se bom kej nate spomnla no :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!