Skoči na vsebino

Nasmeh...


Alla

Priporočene objave

nočna vožnja (oz. norenje :whistle:) od LJ do Turjaka :kva2: 

:OK:

Čez Pavličevo sedlo do Logarske doline, čez kakšno urco :D

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po dolgem času prosta sobota. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes imam zadnji prosti dan do dopusta

potem oddelam še pičlih 5 dni (kaj pa je to proti večnosti) in se KONČNO odpravim na dopust.... :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mel srecanje s corvetto. njenih 400 konj zdrvi mimo mene. mojih 80 konj (pa tri teleta in dve telici v notranjosti) se spomni da bi jo blo fajn lovit. mojih 80 konj dohiti corvettinih 400 (al 385, 405, ni vazno) konj, pol se pa corvettini konji spomnijo da so zejni, in zavijejo na prvo bencinsko. :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povrsinsko pranje usnja. :OK: :OK:

:hmm:

Ma ne, to je bil samo bonus k celemu dnevu. :grim

:kva2: :kva2: :kva2:

Morje :worship: sonce :worship: kakav :worship: no, pa se .... :blush:

post-2120-1123361150_thumb.jpg

Hehe.... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj 19:27 do 20:13 Jadranska magistrala, večji del prazna cesta, smer proti sloveniji.....

big :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A vest kaj pa mene najbolj veseli? Da gre Pupa čez tri dni na dopust, in mi ne bo treba več gledat tega njenega odštevanja....porkaduš, kot da se lansira Discovery, ne pa, da gre en deklič za par dni na dopust :nono: .) :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A vest kaj pa mene najbolj veseli? Da gre Pupa čez tri dni na dopust, in mi ne bo treba več gledat tega njenega odštevanja....porkaduš, kot da se lansira Discovery, ne pa, da gre en deklič za par dni na dopust  :nono:  .)  :eek:

:winkiss: vsako tele ima svoje vesele.... in jaz vem, zakaj ga imam........ in če bi se tebi kaj takega obetalo bi bil tudi tako vznemirjen - ali pa ne, ker si mogoče že starostno zagrenjen

v vsakem primeru :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

- ali pa ne, ker si mogoče že starostno zagrenjen

v vsakem primeru :010

A se temu zdej tko reče? Pupika, jest grem v soboto na dopust, ki bo sigurno kvalitetnejši in pestrejši od tvojega, pa ga ne odštevam vsakih 10 minut....v moji starostni zagrenjenosti se mi ponoje dogaja veliko več kvalitetnih in dinamičnih stvari, kot teb, ki tlele gor iz vsakega malo bolj bogatega svojega prdca nardiš šou in cirkus, pa se ne hvalim pred celim občestvom....

Uh, upam, da boš tud ti kmalu postala starostno zagrenjena....boš vidla, lepše je, bolj dinamično, rpedvsem pa manj obremenjujoče...samo, bojim se....mah pustmo... brez zveze :afro1: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prijateljeva nova pR(T)idobitev :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se temu zdej tko reče? Pupika, jest grem v soboto na dopust, ki bo sigurno kvalitetnejši in pestrejši od tvojega, pa ga ne odštevam vsakih 10 minut....v moji starostni zagrenjenosti se mi ponoje dogaja veliko več kvalitetnih in dinamičnih stvari, kot teb, ki tlele gor iz vsakega malo bolj bogatega svojega prdca nardiš šou in cirkus, pa se ne hvalim pred celim občestvom....

Uh, upam, da boš tud ti kmalu postala starostno zagrenjena....boš vidla, lepše je, bolj dinamično, rpedvsem pa manj obremenjujoče...samo, bojim se....mah pustmo... brez zveze  :afro1:  :yea2:

vidiš, mene prav malo briga kak dopust boš imel ti, kako kvalitetnega in predvsem ali bo bolj kvaliteten ali ne - se to da sploh meriti? :hmm:

Dejstvo je, da se nečesa veselim in zakaj ne bi smela tega napisat. Tvoj problem je, če se ti s tem obremenjuješ in bereš to in te nervira......... Tema je namenjena nasmehu, kaj naj povzroči nasmeh na ustnicah in meni pač to....

pa kdaj boš ti sprejel dejstvo, da sem taka pač kot sem - če ti kaj ni prav, v svoji glavi izbriši nick pupa, ko vidiš, da kaj napišem enostavno spreglej in bova oba bolj srečna. Hvala bogu nisem taka kot ti...... ne po izgledu, ne po starosti, ne po razmišljanju še manj po dejanjih.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ne vem če bi :blush: k bo lojzi hud :blush:

Ampak bom vseeno :P :grrr

Še 4 dni in bom po 10 letih upanja in 2 letih čakanja dobil izpit, na katerem ne bo omejitev... :OK: :yea1: :yea2: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ne vem če bi  :blush:  k bo lojzi hud  :blush:

Ampak bom vseeno  :P  :grrr

Še 4 dni in bom po 10 letih upanja in 2 letih čakanja dobil izpit, na katerem ne bo omejitev...  :OK:  :yea1:  :yea2:  O:-)

ja le pazi.......... k on ma pa tolk bolj kvaliteten izpit, kot ga imaš ti :lol1:

danes očitno ne bo veliko dela :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še tri delovne dneve imam pred sabo.... potem pa doopuuussttt.....

:kva2:  :kva2:  :kva2:  :kva2:  :kva2:  :kva2:  :kva2:  :kva2:

Kulllllll

:OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Pa, lubica, a ti veš, da bo jutr sam še 2 dni......to je pa skor k 0 !!!! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kulllllll

:OK:  :OK:  :OK:  :OK:  :OK:  :OK:  :OK:  :OK:

Pa, lubica, a ti veš, da bo jutr sam še 2 dni......to je pa skor k 0 !!!! .)

mhm - vem in to me spravlja v še boljšo voljo :OK:

lepo, da je vsaj en vesel zame, pa da ne trdi, da bo imel on bolj kvaliteten dopust od mene :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mhm - vem in to me spravlja v še boljšo voljo  :OK:

lepo, da je vsaj en vesel zame, pa da ne trdi, da bo imel on bolj kvaliteten dopust od mene  :004

jaz sem tudi vesel, da se približuje dopust - moj! :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni hecno, da vcasih ne ves, kako postavit prioritete?

Potem pa se prioritete same postavijo pred tebe. :OK:

Danes V7, ta mesec pa....

:kva2:

...vilice. :yea2:

Se prej pa -> Luc :rolleyes:

Pa tudi ce ne bo soncna :whistle:

Iskric pa ni vec. :grim

No ja, so se. Na dveh mestih, zaprte.... Samo ne dovolj.

Ampak....to bo pocakalo.

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-6 dni do dopusta :grim

pa dokaz da mi niti strupene gobe ne morejo do živega :lol1: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!