Skoči na vsebino

Nasmeh...


Alla

Priporočene objave

MUHAHA!

Grem včeri okol 16-stih z motorjem iz službe, tko čez center LJ in gledam djevojke u ljetnim haljnama.  :OK:  :OK:  :OK:  :OK:  :OK:

Pa gledam tam pri sidru eno hudo bejbo. Tko lepo rjava, pa kratka poletna kiklca oranžne barve, skoz se vidijo obrisi tangic. In bejba šejka dol po ulici, Tadej pa cedi sline  :winkiss:  :winkiss:  :winkiss:  :winkiss:

Pol se pa ta bejba obrne in presenečenje. Pa sej to je D-D iz foruma  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:  Mi pomaha, jaz zabremzam - se mi skor en zaleti v motor (verjetno je tudi on bulil v D-D in sploh ni opazil, da motorist pred njim bremza  :slap:  :slap:  :slap: )

V glavnem ji ponudim prevoz do doma in D-D sprejme  :yea2:  :yea2:  :yea2:

In potem v poletni kiklci zajaha motor, kaj se je videlo v špeglih raje ne povem  :naughty:  :naughty:  :naughty:  :naughty:  :xx:  in me potem s tistimi sexy rjavimi nožicami stisne in sem bil gotov :surrender:  :surrender:  :surrender:  :surrender: 

In potem se tko počasi enih 30 km/h odpeljeva preko 3M do njenega doma.

:)  :)  :)  :)  :)

No evo in tko sem letos prvič peljal na motorju djevojko u ljetni haljini  :yea1:  :yea1:  :yea1:

Tadej

Zgoraj napisana zgodba se je včeri po šihtu ponovila :yea2: :yea2: :yea2: :yea2:

Pa je še rekla, da prideta s Tadejo dons na 3M :yea1: :yea1: :yea1:

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Djevojke u ljetnim haljinama :D :whistle: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še 2 dni...

Da me ne bo kdo spluval tko k Pupo :unsure: :P

Aja, pa jutranja avtomobilistična vožnja s kolegom v službo je bila kar ql :grim

Popravljeno . Popravil jax
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm skoraj pozabila :slap:

a veste kaj folk??? mater....... še jutri preživim v službi (no, današnjega dne jaz ne štejem več), pa grem na dopust :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

kdo bi si mislil :lol1: :slap: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo bi si mislil  :lol1:  :slap:  :lol1:

Sam bog ve.... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..prispevkom moto industrije v obliki izdelkov RRRRRR, GSX RR, rxrrrr...

všeč....cel post sicer....ampak tole je pa poprček :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse ovčice so na broju: Discovery, Humar, Sadar...in Divja zver....

No pa grem lohk spat. :)

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr

sploh ne upam povedati zakaj se mi smeje......... me bodo pupa, pervy et altera razpetnajstili. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr

sploh ne upam povedati zakaj se mi smeje......... me bodo pupa, pervy et altera razpetnajstili. :)

a zato ker avstrici mate več gor pa slabše alpiniste (PR: messner je v penziji .) ) al ker ne greš na hrvaško med "brate"? :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

debata v temi tomaz humar okoli vsega samo ne o humarju. :devil:

gore so zame razlog za dobre ovinke in mogoce smucarijo. poenostavljeno povedano. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

debata v temi tomaz humar okoli vsega samo ne o humarju. :devil:

gore so zame razlog za dobre ovinke in mogoce smucarijo. poenostavljeno povedano. :)

Full bolj enostavno bi bilo, ce bi napisal samo, da ti za le-te dol visi... Ker men za gore dol visi, prav tako za Humarja, prav tako za Messnerja in njegovega prijatelja Jeti-ja...

Pa tudi za celotno fuzbalsko srenjo in atletike...

V principu mi ne visi dol, samo zase...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Full bolj enostavno bi bilo, ce bi napisal samo, da ti za le-te dol visi... Ker men za gore dol visi, prav tako za Humarja, prav tako za Messnerja in njegovega prijatelja Jeti-ja...

Pa tudi za celotno fuzbalsko srenjo in atletike...

V principu mi ne visi dol, samo zase...

pa za tinchi občasno :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še malo, pa bo konec službe, pa šibam na slastno kosilce, potem pa z Đankijem v Tivoli, kjer upam, da se mi hitro pridruži še Chuna z Alko. Jap, danes bo še lep dan, pa že včeraj je bil! :OK:

Alla B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm skoraj pozabila  :slap:

a veste kaj folk??? mater....... še jutri preživim v službi (no, današnjega dne jaz ne štejem več), pa grem na dopust :kva2:  :kva2:  :kva2:  :kva2:

kdo bi si mislil  :lol1:  :slap:  :lol1:

Lepo se imej :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo je biti pešak!!! :lol1:

Še lepše se je vozit z motorjem :D B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!