Skoči na vsebino

Nasmeh...


Alla

Priporočene objave

Ravnokar sem bila v trgovini, ko mi je pri izhodu majhen fantek, star cca 2 leti rekel "iiioooo" (adijo) in pomahal :D

aja, pa novo pogodbo o zaposlitvi sem dobila - še za eno leto (boljš kot nič .) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fefe...zdrawc....fefe....  ;)

Lejga tajflna, pa res, se opravičujem... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nagaya a se strinjaš, da pri spolnem odnosu ženska le pogovorno "da" moškemu...v resnici in vseh drugih pogledih pa je stvar obratna....in se je ta pogovorni izrek o dajanju moškemu razvil po srednjem veku, ko se je ženska začela emancipirati in spremenila ves pogled okoli seksa...prej je bil namreč moški gospodar ženskega telesa(čemur močno nasprotujem) in je žensko telo uporabljal brez kakršnih koli kompromisov(kar je žalostno)...kljub temu ji je on dajal...nato se je v krajšem obdobju stvar spremenila in danes je v splošnem znano, da bo ženska "dala" moškemu....ta emancipacija se je spremenila na nek način v obratni odnos, torej bi danes se moral moški emancipirat do tega stanja, da bi spolni odnos oz. seks bil sprejet kot dejanje in privolitev dveh in ne dajanje oz. jemanje ene ali druge osebe....ženska je s svojo emancipacijo presegla mejo "normale"  in je že možno govoriti o tem da smo moški potrebni manjše emancipacije na področju seksa....

huh...

sori sam..morm :grim :grim :grim :grim :grim :grim :grim hehehehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zabavno :grim :D :D :grim

sam upam, da jih jutri ne dobim s palco za biljard :blink:

+

izjave nekaterih :lol1:

Popravljeno . Popravil bubamara
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutri pride bejba nazaj :wub: :love1: :naughty: :grim :OK: :004 :yes: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!