Skoči na vsebino

Nasmeh...


Alla

Priporočene objave

O, a maš ti tud zlato prinašalko doma ?  :lol1:  :kva2:

zlata prinašalka

pira in daljinca.

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bosanski policisti, ki so spremljali belgijske nogometaše na tekmo z BIH-om v Zenico, so nenadoma ustavili njihov avtobus.

Nekje na sredi poti med Sarajevom in Zenico, kjer je bilo v soboto kvalifikacijsko srečanje za svetovno prvenstvo, so za nadaljevanje vožnje od nogometašev zahtevali drese, pišejo belgijski mediji. Na vztrajanje policistov so belgijski reprezentanti privolili, da jim dajo šest majic, več pa ne, saj drugače ne bi mogli odigrati tekme.

:lol1:

nijedne nema bolje od bosanske policije ! :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bosanski policisti, ki so spremljali belgijske nogometaše na tekmo z BIH-om v Zenico, so nenadoma ustavili njihov avtobus.

Nekje na sredi poti med Sarajevom in Zenico, kjer je bilo v soboto kvalifikacijsko srečanje za svetovno prvenstvo, so za nadaljevanje vožnje od nogometašev zahtevali drese, pišejo belgijski mediji. Na vztrajanje policistov so belgijski reprezentanti privolili, da jim dajo šest majic, več pa ne, saj drugače ne bi mogli odigrati tekme.

:lol1:

nijedne nema bolje od bosanske policije !  :yea2:

Prav imaš stari :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma delam ampak sploh ni tak hudo, je folk neverjetno skuliran, hmmmm upam da bo tako tudi naslednje dni ker v petek je rok za končat :grim

PS: eh kaj se grem optimista, bom danes še užival, jutri bo spet panika po starem :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en dober komad, ki je klical na pomoč.. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odoh ja, B)

kuči pjevajuči. :whistle:

Umes še pa na eno hladno Laško :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajaj naivni poskusi me pretentati :grrr

kot da sem nor da bom konkurenci sam pomagal :slap: :nono: :lol1:

in to od iste osebe že 2x ta teden :lol: - če bi imela kurca bi rekel da me proba z mehkim nategnit :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po dolgem času slišal komad od Mi2 & Frajkinclari: Oda gujdeki :OK:

So se mi pocedile sline in komaj čakam da pride čas krvavic & kislega zelja :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sprva je zgledalo, da bo sreda ful zajebana. Pa vedno bolj kaže na to, da bo čist cool :OK: :OK: :OK: :OK:

Pa dve motosvetovki bo na njunem delovnem mestu obiskal Tadej :eek: :eek: :eek:

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po dolgem času slišal komad od Mi2 & Frajkinclari: Oda gujdeki  :OK:

So se mi pocedile sline in komaj čakam da pride čas krvavic & kislega zelja  :naughty:

pa svežih jetrc in zelhanih klobas in repe in krompirja v kosih z ocvirki.. :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!