Skoči na vsebino

Nasmeh...


Alla

Priporočene objave

komaj čakam,  zvečer da si zmerim malo  ....

vredno nasmeha :D

pupa hvala :OK:

Popravljeno . Popravil Zdrawc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno se približuje čas odhoda proti domu :) .... čeprav zgleda, da s težko pričakovanim rolanjem danes spet ne bo nič, ker se zunaj že kar konkretno pripravlja k dežju .... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še prav nč dons  :(  :(  :(  in mislim,da bo tako do konc dneva  :?  :?

Če ti kaj pomaga, sem na istem :closedeyes: :004

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

končno ena dobra novica s strani zavarovalnice ...  :naughty:

yes yes yes  :yea2:  :yea1:

to bo penjez... ej, jest bi tud mal rabu... maš kak nasvet (in ne v stilu "najd si še tadrug šiht..." ) kako bi še jaz mal "h seb' pršu"..?

sm že enkat nekaj z avtom ušpiču (pa ne zanalašč... O:-) ), da se mi je TR mal okrepil..sam trenutno avto ni vozen, motorja pa ne žrtvujem...torej... predlogi dobrodošli... :D

nasmeh... :hmm: ... že cel teden zbiram podpise na faksu in srečujem sošolke in znanke :naughty: ... se mi vsak dan kar smeje, ko jih vidim... post-poletne in še vedno poletno razpoložene in (skoraj)oblečene... :kva2: danes sem še ekstra zmešan šel iz faksa... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes mi je skoraj 5-letna nečakinja povedala, da ima 3 fante. 2 v vrtcu in enega doma. :blink: In me vprašala, če jih bo lahko imela tudi kasneje več. :lol1: Pa sem rekla, da ja....samo ne vseh naenkrat. Je bila kar malo razočarana.

Alla B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes mi je skoraj 5-letna nečakinja povedala, da ima 3 fante. 2 v vrtcu in enega doma. :blink:  In me vprašala, če jih bo lahko imela tudi kasneje več.  :lol1: Pa sem rekla, da ja....samo ne vseh naenkrat. Je bila kar malo razočarana.

Alla B)

:kva2: :kva2: KAJ SI JI REKLA :kva2: :kva2: Namesto, da bi ji rekla, da je to nekaj čisto normalnega, da jih ima več naenkrat :fight2: Bi tudi lahko že vedela pri teh letih :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Halo!!!!

Ko bo stara 5 let, ji bom že povedala. Zdaj je pa res še malo premlada!  :P

Alla

Če je bila to zgolj pravljica za lahko noč, potem ti naj bo .)

Drugače pa ji povej, da jih lahko ima tudi 20, ker toliko ima prstov na rokah in nogah in prav toliko jih lahko naenkrat okol prstov navije :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2:  :kva2: KAJ SI JI REKLA  :kva2:  :kva2:  Namesto, da bi ji rekla, da je to nekaj čisto normalnega, da jih ima več naenkrat  :fight2: Bi tudi lahko že vedela pri teh letih  :fight2:

Ma pusti. To je čista faušija, ker sama ni tako uspešna pri moških.

Aja. Kot vedno. Dobra volja je najbolja, bi rekel Kekec III. Zaradi motosvetovcev in njihovega pisanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!