Skoči na vsebino

Nasmeh...


Alla

Priporočene objave

sobotni mali maraton, 1:55 (glede na bolehanje prejšnji teden precej zadovoljen).. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po dolgem času, včeraj spet cel dan na motorju :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včerajšnja fura in krvavi poprov steak mega dimenzij, sonce in praktično skoraj dopust, še eno urco malo pomrdam pa fraj :OK: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včerajšnja fura in krvavi poprov steak mega dimenzij, sonce in praktično skoraj dopust, še eno urco malo pomrdam pa fraj  :OK:  :grim

pa taaaakšen :D namseh po južni..

pa taaaakšen  :D nasmeh po južni..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

delal danes od 12.00 do 14.00 in od 15.30 do zdaj - bo dosti, grem športat :devil: :grim :whistle: :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grem se furat... :kva2:

če se ne bi poznala, bi ti rekel dve besedi s skupno šestimi črkami (nabor črk: B E I J S)..

:devil:

pa saj ti privoščim, a i tata bi, sine...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem pa vceraj po enem mesecu (dan gor ali dol) sel v garazo pogledat mojo nepremicnino.

In ne vem zakaj sem vzel kljuc s seboj. In ne vem zakaj sem ga vtaknil v kljucavnico. In ne vem zakaj sem ga obrnil.

Ker itaq vem, da ne bo vzgal.

In ne vem zakaj ga potem nisem vec mogel vzeti ven. Aja, vem.

In ko sem se malo sprehodil s fino mastno cunjico po rorih, so se prav lepo crno zablescali. In sem na obrazu zacutil, kako je toplota zavela od masine, tako sem avtomaticno poslatal cilindre, ce so res topli.

In kljuc je sel ven iz klucavnice. Saj bi ga pustil notri, ampak.... ne vem.... je edini. Bo pa itaq treba klucavnico zamenjati.

Hoce na cesto. Saj jaz tudi. In bo sel. Bova sla. Kmalu. Sem skoraj vse uredil. Samo se do konca je treba speljati.

In enega crknjenega pajka sem nasel za hladilnikom. Pa led sem zmetal stran.

Pravijo, da se tudi najdaljse potovanje zacne s prvim korakom. Vcasih je ta prvi korak ze to, da sploh zacnes razmisljati o tem, ali bi ga naredil. Se pravi......eh, nima veze.

Jest sem jih nekaj naredil. In nekaj pretrganih niti sem spet povezal med seboj. In smejim se. Pa se rizota z makaroni bo ubijalska. Sem spraznil flasko Ultimate Insanityja. Tako da sem nekaj tudi zakljucil.

Jest sem....ma kar malo ponosen sam nase.

:smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se ne bi poznala, bi ti rekel dve besedi s skupno šestimi črkami (nabor črk: B E I J S)..

:devil:

pa saj ti privoščim, a i tata bi, sine...

Ampak to mi je zadnji orgazem v tem letu! :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem pa vceraj po enem mesecu (dan gor ali dol) sel v garazo pogledat mojo nepremicnino.

Od kdaj je motor nepremičnina? :lol1: Čeprav ti ne vžge se lahko še vedno premika .)

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!