Skoči na vsebino

Nasmeh...


Alla

Priporočene objave

Zjutraj je pred mano pelala bicikl ena luštna bejba v miniki in nadkolenkami (zelo so spominjale na štrumpantle). :OK:

Minika je bila zelo kratka! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jep, totalno spektakularno:

"Njegova yamaha teče vseskozi z največjo možno hitrostjo, pnevmatike in zavore so po tekmi katastrofalno obrabljene, vendar se Valentino za te težave ne zmeni. Edino, kar mu lahko odvzame zanesljivo zmago, je počena pnevmatika, odpoved elektronike ali padec, čeprav se z njimi ravno ne more pohvaliti. Število teh lahko namreč primerjamo s številom deževnih dni v Sahari."

si morš mislit: " Tudi dve dirki več kot lani, v Šanghaju in Laguni Seci, mu nista prišli do živega. "

:OK:

:) hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od kdaj je motor nepremičnina? :lol1: Čeprav ti ne vžge se lahko še vedno premika  .) 

Je tako dobro streniran, da me je cel mesec nepremicno cakal. :rolleyes:

Hja, kdor zna, zna :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš, mulo, že tvoj ime dost pove da ne spoštuješ nikogar. Jaz naprimer, že iz rešpekta neb meu tazga imena. Ti si pa očitno dost čohjen.  :hmm:

:lol1: :lol1: :lol1:

:D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker dan! :D

Poln nasmehov... :OK:

Da jih naštejem par... Prvo so se po odhodu v Italijo pokvarili žmigavci na Cliotu... :grrr Po manjšem popravilu O:-) so delali žmigavci a je crknilo stikalo za dolgo luč... :fredy: :grrr Potem nadaljujemo pot... V Sistiani probaval kombinezone... Polno smeha iz kabine ko sem to nase tlačil :grrr Kar dobro je bilo tudi ko sem upi**il ''slovenskega'' v Trstu :kva2: :grim B) Pa itaq večerni sprehod nazaj do avta... Ker je pač nekje bilo treba levo namesto naravnost... :grrr Še pred tem pica...

Jao kolk je bil hud dan :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ob 9h zjutri mam vpis v zadnji letnik... :cry: :D :cry: :D

sej ne vem a b se smeju al b joku.. bojo spet sošolke... :D ampak zadnjič tkole... :cry:

kaj že pravjo... "carpe diem" in podobno... se pravi :D :D :D :D in izkoristit do konca

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!