Skoči na vsebino

Nasmeh...


Alla

Priporočene objave

:cry: Spet me ne jemlejo resno, k mam sv-ja. Ko te vidim v zivo ti primazem zausnico. Dej Motobaby, dej se eno preizkusno vrz na husota, k ma luc k ficek, pa gremo mal pokazat temu pametnjakovicu. Ma ne to je prenevarn, raj mu bom zausnicu prilimal. KRETEN :cry:

he he he.. ooooo.... :lol1: :lol1: :lol1:

hvala za smeh :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj.... ena ful ***** motoristka, ki še ni motoristka.... :OK:

(moto - šola, a kako se reče avto šoli za motorje...) :)

in to u LJ

dons me je pa ljubljančanka .... i škuc...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala vsem :004 , ki ste sodelovali v temi marija reka in seveda mama/ata neki kao motor kupita sinu za razsut al kua :K

u glavnem, dobr je bilo :D :004 zabavno kot že dolg ne :grim

pa komi čakam piknik :kva2: , seveda ....in kostanje....špil pa menda da za pir, ker je že skor da petek in evo...tema je zdržala do konca tedna ;)

:OK: fajn ste (večina, no...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razveselil me je Wobewt... Ker je bil prijazen, pa sva si dala roko in se prijateljsko razšla ... potem, ko je neki minut držal motor na gasu ... ker sem jaz pakiral nase ledr jakno in ruzak in šlem ... ki sem jidva prej sleku ... ker je težko blo rint v solo izvedbi motor ... da bi vžgal ... ni hotu namreč užgat. .. ker je crknu ... mrbit aku? po izvozu s pumpe crknjot na semaforka ... no, ... hvala wobs-man :D

hja, ... lahko pa reformuliran - ni Ducati crknu, ampak sm jst slabo skrbeu zanga ... pa njegov akku ... :P

no, pa sej .. .jutr sm hotu it na furo z njim ... pa zdej ne grem ... ker grem z K1200S ...

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 dni dopusta, motoriranja po trenti in okolici in ogrožanja tolminskih gostiln (jebi ga, scalo je vmes) :OK:

it's good to be alive :grim :beer1:

pa še motor je po dolgem času po 8l pil, 5,8l/100 km če sem natančen :eek: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 dni dopusta, motoriranja po trenti in okolici in ogrožanja tolminskih gostiln (jebi ga, scalo je vmes)  :OK:

it's good to be alive  :grim  :beer1:

pa še motor je po dolgem času po 8l pil, 5-8l/100 km če sem natančen  :eek:  :yea1:

:lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naredu "sprehod" do LJ pa nazaj...jebejga sej bi lohk šu s R4 al pa po šihtu zrihtal direkt v LJ, ma sem šel raje po trikolo pa nazaj...k je biu pa tak lep sončk... :kva2:

pa ena hmmm.....*??LMMI((/&˘˘˙´´˝ß פ¤ z "dabldi" balkonom

:headbang: (jebiga - janša je zmagu - cenzura je tu) :eek: :blush:

pa petk je :D

pa T - 57min do 1. :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!