Skoči na vsebino

Nasmeh...


Alla

Priporočene objave

Ja ubistvo so prinas korenine nekje pri naši materi, ker se je ona furala ko je bla mlada, pol pa jest skuterja, pa ER5, no zdej pa fazerco, brat pa tud kupuije tko da neki bo na tem.....

vejce SO :kva2: :kva2: :kva2: :grrr :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moji gumi manjka še 1cm do roba in sploh nimam občutka, da sem ga tako položil. Huso gre v ovinek res carsko.

:lol1: :lol1: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:P "sošolka" mi je tok polepšala dan, da bom še kr neki časa z nasmeškom :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... 5ka pri informatiki :rolleyes:

... dejstvo da mam nasledni teden fraj - ni pouka :OK:

... sonček sije

... :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FZ 6 "gre" 270 km/h. :lol1:

:grrr

Da da :lol1: ...... aja pa še veter mu je nasproti pihal čene bi šlo sigurno 280 :wacko:

Pa to ni res <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj mi zvabi nasmeh? Vedno znova in znova ista stvar: tisti kup črnega, estetsko oblikovanega kupa pleha stoječega na dveh zanič gumah...

Ni važno kako slabe volje sem, ni važno kako dobre volje sem, ni važno a dežuje, a razsaja SARS, whatever...

efekt je vedno znova in znova isti: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah mislim da s partnerjem/partnerko počneta še kaj drugega kot le hodita na kavico, mar ne?

Če že ne drugega se vsaj, kot že večina osnovnošolcev, kdaj pa kdaj poljubita (  ), ali se motim?

Če pa s striktno biološkega vidika gledamo, je ena glavnih funkcij zagotovo razmnoževanje (kar sploh ni neprijetno opravilo  ) - in tu ne mislimda je to edina funkcija; no ampak da ne bom spet izpadel šovinist itd., sem imel v mislih kakršnokoli opravilo, ki obema nudi potešitev takšnih ali drugačnih fizičnih potreb (tako kot ti jih nudi vožnja z avtomobilom - replika na tvojo drugo izjavo), kar je konec koncev lahko tudi sex.

Koncizen elaborat o praktično neomejenih možnostih, kaj vse se da početi s partnerjem/partnerko. :notworthy: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da da :lol1: ...... aja pa še veter mu je nasproti pihal čene bi šlo sigurno 280 :wacko:

Pa to ni res <_<

Napača.......preveč prometa je blo na cesti!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!