Skoči na vsebino

Nasmeh...


Alla

Priporočene objave

Glih kar sem izvedel da se neumen, primitiven, bolan, da mi grozi zapor, grdo se govori čez mojo mamo............še dobro da sem lep :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da celo prvi teden v letošnjem letu da je vsak dan blo sončno :kva2: in še bo :yea1:

ja nč grem na motor nabirat kilometre :afro1:

@pupa: se pa strinjam s tvojim postom :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"ob četrtkih je gužva, ker so žuri... dajmo raje na petek prestaviti - jaz sicer nimam veze, ampak brihto bi pa res rada spoznala enkrat, pa kako kavo (ki je sicer ne pijem - samo tako se reče) bi tudi spila.... "

Še ni minilo 24 ur ko me je še hotla spoznat. Kurac pa je splavala šansa po enkratnem prijateljstvu po gobe.

Pupa čas je da zamenjaš svoj podpis :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj nasmeh gre pa Tadeju ... :OK: :OK: :OK: :OK: sam on ne ve, zakaj ;)

...precej glasno se je sparkirala v garažo...  :wub:  :wub:  :wub:  :yea1:

Moja tud - muhaaahaaahaaahaaaa elektraglajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

misel na to, da me jutr verjetn ne bo na jermenarje, ker bom šel mal jermena na mojmu "jermenarju" ogret...na sonček... na cesto... 17°C... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D :D

ljudje, ki razumejo in ki me z enim stavkom, vprašanjem ali pa samo besedo znajo spravit v precej boljšo voljo...brez vas/njih bi bil današnji dan :cry: hvala ...

:D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D  :D

ljudje, ki razumejo in ki me z enim stavkom, vprašanjem ali pa samo besedo znajo spravit v precej boljšo voljo...brez vas/njih bi bil današnji dan  :cry: hvala ...

:D  :D

Tazga si morš v ogledalo postavit, pa bo! :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tazga si morš v ogledalo postavit, pa bo!  :OK:  :OK:

v ogledalu mam druzga :) sam k nimam cajta zjutri v špegu bulit :grim pa ne pali najbolj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Današnje motoriranje in druženje z nekaterimi MS-ovci. Vsem enga :004 , še posebej pa Bubi, ki je se je danes tako izkazala :OK: :worship: :yea2: :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bajadera njami

Tebe pa ni bilo v Kamniku... :hmm: Kdo ti jo je poslal?! :lol1:

Drugače pa nasmeh zaradi tega, ker sta obe srebrni prasički izjemno dobrega zdravja.... :yea2: :yea2: :yea2: Pa tudi meni gre na bolje... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!