Skoči na vsebino

Nasmeh...


Alla

Priporočene objave

kdo se propagira prevec in kdo premalo pa kdo bo koga v jermenarjih  :grim  :kva2:

:photo:

:kva2: :kva2: :naughty: :kva2: :kva2:

ja, dejmo jih :fight2: :fight2:

:slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ne vem, kje si to preverjal, ker te v naši vasi ni bilo :grrr  :lol1:  a ne Gregs..

hmmmm po nasvetu MB jedcev sem bil v Villi Rustici ker naj bi bile tam najboljše v MB. če poznaš boljšo lokacijo in po možnosti še bližje SB sprejmem z veseljem predlog ker mi je malo off se samo za lazanjo vozit v MB ampak včeraj je bila sila močna :P

drugače pa se utapljam v delu ampak sem vseeno :grim , me zanima če mogoče za to ker bom danes teden že :beer2: na plaži :hmm: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmmm po nasvetu MB jedcev sem bil v Villi Rustici ker naj bi bile tam najboljše v MB. če poznaš boljšo lokacijo in po možnosti še bližje SB sprejmem z veseljem predlog ker mi je malo off se samo za lazanjo vozit v MB ampak včeraj je bila sila močna  :P

drugače pa se utapljam v delu ampak sem vseeno  :grim , me zanima če mogoče za to ker bom danes teden že :beer2: na plaži  :hmm:  :devil:

Moj :) :OK: pa je za dejstvo, da najboljso lazanjo se vedno dobim doma od moje najdrazje... In hotschko lahko to potrdi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pojma nimate kaj je dobra lazanja...............................

Sam tista, k jo jest nardim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj  :)  :OK:  pa je za dejstvo, da najboljso lazanjo se vedno dobim doma od moje najdrazje... In hotschko lahko to potrdi...

Na žalost pa jaz tega ne morem, kajti od tiste lazanje sem uspel ugledati samo prazen pekač, pekačev pa načeloma ne jem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V vsaki dobri stvari je veliko slabega in vsaka slaba stvar je draga sola za v prihodnje.

Najraje bi :SS ampak ne bom. Ker nocem, da mi v celadi smrdi po kozlanju.

Maidni in BMK mode on -> :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kimbra se vedno nima embarga na klicaje in pike?

kako ne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!???????????????????????????????????????

.................................................................................................. :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne...:nono:

parafraziram

"Bullshit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"

:grim

fajt v jermenarjih pa kr se ni dobil epiloga .... :kva2:

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!