Skoči na vsebino

Nasmeh...


Alla

Priporočene objave

danes mi je nasmeh prinesla 35 minutna vožnja do službe, drugače rabim ENO uro do službe, ne vem kaj se je zgodilo l. p. janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes mi je nasmeh prinesla 35 minutna vožnja do službe, drugače rabim ENO uro do službe, ne vem kaj se je zgodilo l. p. janih

ugrabili so te :alien1: , malo brskali po tvojih notranjih organih, odvzeli vzorec tvojega semena, nato pa te dostavili v službo. Ampak so zasrali pri tajmingu in te dostavili 25 minut prehitro. :grim

Petek je, folk. :OK: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

peeeeeeeeeeeeeteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeek...... :kva2:

:010 :010 :010 :010 :010 :010

a ja.. pa sendvič s pršutom, pa jabučn zavitk, pa kefir :D

pa .. pa... pa ... misli na ... eno iks osebo :naughty:

Popravljeno . Popravil era
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok - 20 člankov, od tega 3 dolge, pa 15 krajših, a zahtevnih prevodov, pa 50 fizlov... pa do konca meseca je še 9 dni ... a se moram še na glavo postavit? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok - 20 člankov, od tega 3 dolge, pa 15 krajših, a zahtevnih prevodov, pa 50 fizlov... pa do konca meseca je še 9 dni ... a se moram še na glavo postavit? :D

Ja ja daj se pa se fotkaj pa fotko napopaj gor. :OK: :D

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadnji dan dela pred dopustom :OK: no OK nekaj malega bom še jutri postoril ampak samo za to ker sem danes spal do 9.00 :blush: in sedel na kavici do 11.30 :grim pa se mi ne da ful delat in bom še malo za jutri pustil.

grem ob 16.00 k frizerki po ultrapičkofatno frizuro, pol pa v omiljeni kafič na kostanje in mošt ampak namesto mošta bom pir pil ker nam je šef še gajbo dolžn! :yea2: B)

ma že ko sem se zbudil sem čutil da bo super dan, pa sonček in to, sem bil tak dobre volje, da sem po poti do pisarne še mami for no reason tri pisane rožice kupil in jih ji v pisarno nesel.

ah jaz sem tak rad jaz :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!