Skoči na vsebino

Nasmeh...


Alla

Priporočene objave

Držimo pesti!

Iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, hvala :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Belgijski black metalci Enthroned so prvi potrjeni band za Metal Mania Open Air festival v Komnu. Festival bo letos 11. in 12. avgusta, novi potrjeni bandi bodo znani kmalu. /M.P./

:yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SymRu?

Why?

matr še niti 2 tedna nism član, nobenm nič žalga nočm pa sm dobu brco u kolen za brezveze, zato ker je nekje nekdo ki ma že par miljavžnt objav pa se lahk špoga kdo govori pametno in kdo ne.

Soriii !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je pa danes posredno osrečil SymRu, s svojimi pripombami, neposredno pa PEPE.

Sej je vse kul vsaj iz moje strani.

Peace :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

furi is back, jasno v najljubši temi :devil: :grim

Jap. :grim Se ga točno spomnim, ko je razlagal, da še samo kozlat sem gor hodi. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grem pred eno uro v Mercatorja po malico in iz sosednjega bloka (moja služba in moj blok sta samo 300 m narazen) uleti ena hudo dobra tajka :OK: :OK: :OK: Oprijeta ritka v kavbojkah, črna čupa z dvema Heidi kitkama. Kot bi prišla iz Azijskega motosvetovega peskovnika.

Pol v Mercatorju skupaj čakava v vrsti za kruh in me ona neki gleda, pa gleda. Pa mi postaja nekam znana. Vajlda iz tajskega maserskega salona v Atlantisu. In ji rečem, če se poznava iz Atlantisa. Ona pa OH YES. I REMEMBER YOU! Pol se sicer spomnim, da ona odlično govori angleško (ameriško), pa se je blo treba mal potrudit, da nisem izpadel kot Pervijev Dejan iz OŠ. Tako poklepetava v vrsti za kruh, pa v vrsti za slamo, pa na poti iz trgovine. Prav lepa popestritev odmora za malico. :yea1: :yea1: :yea1: :yea1:

Tadej

PS. Pol pa pridem nazaj na šiht, se pa spomnim, da bi jo lahko povabil na kako kavico. Pa se tega prej niti približno nisem spomnil IA, IA, IA, IA zame. :slap: :slap: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!