Skoči na vsebino

Nasmeh...


Alla

Priporočene objave

Danes zjutraj se zbudim pa me je nekaj nož zajebaval pri rezanju salame pa pri odpiranju hladilnika mi je ena piksna pira iz vrat ven padla (sem si jo že zacahnal, tak da jo bom kakemu kolegu podturil, ko pride na obisk :devil: ), tako da nisem bil najboljše volje. :doze:

Pol pa grem na šiht, pa me na cesti ustavi ena bežna znanka, mega dobra baba, pa začne, da se ji je ful dopadel zadnji članek pa da čestitka bla blablabla (nisem najbolj pozorno poslušal :rolleyes: ). :grim :devil: Never underestimate the power of the written word :grrr :grim :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Piri, nisi poslušal niti bral med vrsticami... "... uuu. ful se mi je dopadel članek... iiii... " (pel me na pijačo, da se mal bolj poglobiva v pogovor..." :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Piri, nisi poslušal niti bral med vrsticami... "... uuu. ful se mi je dopadel članek... iiii... " (pel me na pijačo, da se mal bolj poglobiva v pogovor..." :)

Šur da sem. :grim Ampak vsega pa tu gor res ne morem napisat. Si bo še kdo mislil, da sem pokvarjen ciničen šovinist. :o :rolleyes: :grrr :devil:

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A v službi? :D :D :D

Ne, začnem šele ob 12h.... :naughty: aj lov študentenleben... :D

Šur da sem. ...

Ups..da nisem kej preveč natipkal.... :o :D

še par štosov naložim pa šibam na šiht... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

petek je pač dovolj za en :P , ampak za en :D :lol1: je pa kako bodo cometovci diplomirali na gumah za njihove hrčkote, vsi vozniki SS motorjev niso toliko pozornosti namenili izboru "the" gume za motor :slap: :whistle:

PS: no je pa res da se ninje, R1-ke in CBR-kene vozijo tako ekstremno :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tema Ljubezen :D

Aja pa petek seveda, z obveznim vecernim razvedrilnim programom :OK:

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!