Skoči na vsebino

Nasmeh...


Alla

Priporočene objave

Prišel na šiht.. se po"pip"al na evidencavtomatu, zagrabil žurnal (k ni blo druzga) sendvič in čaj in se šel na službeno teraso martinčkat na sonce za pol urce...

B) B) B) B) B) B) B) B)

..bi skor zakinkal, pa sem se raje vrnil za PC... :BUA:

bomo vsaj še enkrat danes tole ponovili :grim :grim :grim :grim :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kateri pa? oziroma kje? nimam časa gledat. :fredy:

Kratice, ki jih uporabljamo.

Sicer mi je pa polepšal dan tudi novi sodelavec, ki je postavil novi rekord vtrajanju delovne dobe v naši firmi. Ura in 20 minut. Pol je pa spi**il.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kratice, ki jih uporabljamo.

Sicer mi je pa polepšal dan tudi novi sodelavec, ki je postavil novi rekord vtrajanju delovne dobe v naši firmi. Ura in 20 minut. Pol je pa spi**il.

To sploh ni rekord.......mene naprimer sploh ni.....se veselo valjam po postelji do 10,00.....pa še kilometrino si napišem.....viš...to je tapravo!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sploh ni rekord.......mene naprimer sploh ni.....se veselo valjam po postelji do 10,00.....pa še kilometrino si napišem.....viš...to je tapravo!!!!!

Klimbra, model se je ob šestih pri nas zaposlil, ob sedem in dvajset pa že dal odpoved.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj je lokal v bližini reklamiral "Big boobs & Beer party!". nekako sem to prešprical (pač nisem redna stranka tam) ampak po 10. klicu 10-ih različnih kolegov če grem zvečer na pir RAVNO tja mi je postalo sumljivo in sem popustil. lokal poln tipov, stregli pa sta dve joškati kelnarci z globokimi dekolteji. lepo za pogledat AMPAK ti dve kelnarci itak normalno delata tam in sta vedno tako oblečeni - skratka enkratna marketinška poteza kako sredi tedna napolnit lokal tudi če ni nič novega :lol1: :grim

ampak pir je bil pa ful dober .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!