Skoči na vsebino

Nasmeh...


Alla

Priporočene objave

In to si se šele danes spomnil?

....prej nisem prišel do Motosveta... ;)

....danes mi ni cucek zbudil... :OK:...ampak prijateljica ob ravno pravi uri... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj sem srečna k je minila ura 14h in je pomenilo konec zafukanga šihta :grim

Pismu ej, eni se prtožujete k mate delovni čas še iz pamtiveka .... kaj naj pa jaz rečem .... še eno uro pa pol do (upam) da konc šihta. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolega pride poslat en mail kar pomeni da bo pol treba na pivo, 3,2,1 -spizdjot :OK: :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pismu ej, eni se prtožujete k mate delovni čas še iz pamtiveka .... kaj naj pa jaz rečem .... še eno uro pa pol do (upam) da konc šihta. :BUA:

jebi ga,tko je zmeri je neki slabga in dobrega

drgač se pa nisem pritoževala nad urnikom pač pa delom,k me je mal zezalo

in prov butasto kdr delam k norc ne nardim vse skup nč kadar pa mal delam mam pa dost narjenga :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehehe

el grande hefe na šihtu končno pripoznal moje sposobnosti in strokovnost. :grim

Neki njegov kolega bo uvažal neki pir v SLO, pa me je hefe prosil, če ga lahko degustiram in podam svoje strokovno mnenje. :grim B)

Degustiranje bom seveda uvrstil med delovni čas. Postavka: ekspertna dela in svetovanje. :grim

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pirr, ti maš pa res prekleto srečo. Do sedaj si imel zastonj hrano, sedaj že pijačo, jutri pa verjetno še bencin.

Sicer ta post bi lol spadal v temo Zavist.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pirr, ti maš pa res prekleto srečo. Do sedaj si imel zastonj hrano, sedaj že pijačo, jutri pa verjetno še bencin.

Working on it. B) :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehehe

el grande hefe na šihtu končno pripoznal moje sposobnosti in strokovnost. :grim

Neki njegov kolega bo uvažal neki pir v SLO, pa me je hefe prosil, če ga lahko degustiram in podam svoje strokovno mnenje. :grim B)

Degustiranje bom seveda uvrstil med delovni čas. Postavka: ekspertna dela in svetovanje. :grim

eno mnenje ni verodostojno :nono: če je treba sem lahko čez 15 min pri tebi z beležko in ocenjevalnim vprašalnikom :grim

sicer pa je petek :P , pa sonce :D , pa konec gužve za danes :yea1: pa a sem že omenil da je petek :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

he he he HE HE HE HE HE HE HE :lol1:

ravno zvedel da so eni največjih zagovornic JJ in njegove vlade zaradi novih reform plač v javnem sektorju znižali neto plačo za 100 jurjev :kva2: :grim . zdaj ni več tako srečna kot po volitvah ko je šampanjce odpirala :devil: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nič... grem na šiht za ene ...3urce pa pol... :D

ravnokar popapcal testenine s fenomenalno uspelo tunino omako..že počas expert ratujem s tole omakco (3letaprakse :naughty: ) :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še eno urco :OK: .... pol se bo pa počas treba it kej spakirat, po vseh opravkih, ki jih seveda še imam :wacko: ..... da ne bom jutr zjutri še vsa zalimana metala cunje v potovalko .... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!