Skoči na vsebino

Nasmeh...


Alla

Priporočene objave

Šef je prišel vprašat kakšno zelenjavo naj mi pokloni danes, pa sem mu rekla, da bo zelje čist vredu ... me zanima če je as in bo res prinesel zelje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@vale ... piszda si zajebala ... valda bi rekla eno pijanto peteršilja :grim :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@vale ... piszda si zajebala ... valda bi rekla eno pijanto peteršilja :grim :devil: :devil:

Kurc, nagelj je kupil, kot vedno ... ne upa :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kurc, nagelj je kupil, kot vedno ... ne upa :rolleyes:

če je križan z makom, je tudi ta v redu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kurc, nagelj je kupil, kot vedno ... ne upa :rolleyes:

jah sej ... standard za uno parkirišče :P :whistle:

a dobr ... en mini kres teh nageljev boš vsen lahko nrdila čez kak dan :P :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj delal do fuzbala in naredil ogromno, zato se danes bolj kot ne praskam po jajcih pa pred 11.00 nisem rabil bit v pisarni. mislim da bom šel na terapijo za koleno kmalu, potem pa na kosilo in kak pir :OK: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D :D "ti bom raje kupil bombonjero, da si ne boš slučajno zaželela novih felten....." :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

e-mail :) ... fant zna!!! :yes: :yes: :worship: :OK:

@Tadej, tnx! & :004

p.s.: sicer sem pa potem vidla, da vse prav pride, samo da se ni treba učit, hehe :lol1: .. je blo pa res kjut! :)

Popravljeno . Popravil Perla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj na v stari ljubljani (blizu 3M-a) vidu dva italjana z motorji en je meu yamaho tdm 900 en pa je meu potovalno hondo (ne vem kateri model natančno). Morm rečt da mata kr jajca da v takem vremenu prideta tako daleč :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... stari, fosil si, idi v penzijo :lol1: :devil:

komot! :OK: Samo naj mi ene pol miljona neto penzije dajo, doživljensko dobavo piva, ene par gospodinjskih pomočnic med 20. in 30. (lahko tud malo manj ali malo prek, nimam nič proti), pa takoj letim. :grim :grim

P.s.: Če se to zgodi, me lahko tu pa tam obiščeš, da bova kot dva stara perverzneža šah igrala, gospodinjske pomočnice nama bodo pa pir nosle, midva pa jih bova tako po staruhovsko-perverzno za rit šlatala. :grim :OK: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri, torej čez eno uro me bo osrečilo to, da jutri in v petek nimamo šole, ker so sprejemni izpiti B)

Popravljeno . Popravil GregorT
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VALE.....................absolutna zmagovalka včerajšnjega dne.......in to v vseh kategorijah......premočna za nežen moški spol :blush:

:OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VALE.....................absolutna zmagovalka včerajšnjega dne.......in to v vseh kategorijah......premočna za nežen moški spol :blush:

:OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

:? :hmm: . :? :hmm: :? :hmm: . :? :hmm: :? :hmm: . :? :hmm: :? :hmm: . :? :hmm: :? :hmm: . :? :hmm:

Drugače pa

:D :D :D :D :D

Kdo je pustil pušeljc na mizi???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri, torej čez eno uro me bo osrečilo to, da jutri in v petek nimamo šole, ker so sprejemni izpiti B)

Vem. Peljem hčerko k vam.Seveda samo do vrat na dvorišče. Škoda, da te ne bo. Bi lahko kakšno rekli. :) :grim

Popravljeno . Popravil Manu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nabijanje ptičev navsezgodej zjutrej... ob 05:30. Za crknt , kako se to zna dret. Sezona je tukaj, kr prpravte se :grim ...

Popravljeno . Popravil era
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nabijanje tičev navsezgodej zjutrej... ob 05:30. Sezona je tukaj, kr prpravte se :grim ...

:yes: .)

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nabijanje ptičev navsezgodej zjutrej... ob 05:30. Za crknt , kako se to zna dret. Sezona je tukaj, kr prpravte se :grim ...

Aha, so prileteli iz Primorske na Gorenjsko :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

honda cbf 1000 - za vse škrate in patuljke, ki bi meli velikega pa imajo prekratke noge :)

(hahapress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!