Skoči na vsebino

Nasmeh...


Alla

Priporočene objave

Vem, da danes bo motorističen dan, :OK:

to sem začutil že zjutraj :OK:

zagotovo danes bo motorističen dan :OK:

tudi to se zgodi :OK:

:kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem, da danes bo motorističen dan, :OK:

to sem začutil že zjutraj :OK:

zagotovo danes bo motorističen dan :OK:

tudi to se zgodi :OK:

:kva2: :kva2: :kva2:

lobo take it easy, da te ne bo od vsega navdušenja še stisnilo. :fredy: :grim :grrr

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče je bolje če tole prenesem iz teme ,,krutost ne pozna meja,, v to temo..saj na MS dejansko nihče ne odpira linkov...če na njem ni nagih bab.

:lol: :lol: :fredy:

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol: :lol: :fredy:

A si ga odpru?....Če boš kdaj kupoval psa...poznal koga, ki ga bo želel kupiti....se boš spomnil kaj si enkrat nekje videl/bral?

Ne res, nihče ne odpira linkov...(+-2 izjemi)...razen če gre za sex ali če je kot prva objava brez da bi avtor povedal za kaj gre.... :angry:

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si ga odpru?....Če boš kdaj kupoval psa...poznal koga, ki ga bo želel kupiti....se boš spomnil kaj si enkrat nekje videl/bral?

Ne res, nihče ne odpira linkov...(+-2 izjemi)...razen če gre za sex ali če je kot prva objava brez da bi avtor povedal za kaj gre.... :angry:

Ablubim. B)

Jaz odpiram (skoraj) vse. Ker sem po naravi radoznal možak. B) (res pa je, da tiste s tematiko nagih bab nekoliko raje in z večjim elanom, kot pa ostale :blush: :fredy: :whistle: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor registriran :D :D

Zdaj je pa vreme na vrsti, da se izprsi :angry: :)

Njah, je bolj škrto kot gorenjci... težko za verjet a je res.

Ma je vseeno pasalo... brrrm, brrrm. :D

Primorci!!! Sej boste hmal krompir sadil!!?? Matr sm vam fowš :angry: :P (pa ne krompirja :P )

Popravljeno . Popravil ernessto73
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega danes praznuje obrat obeh cifer (iz 2 na 3 in iz 9 na 0). :yea2: in to po standardnem programu :OK: (priljubljen lokal par piv, pol kmečki turizem - narezek + še piv), pol pa nazaj v mesto na par piv + preverit frekvenco obiska (predvsem ženskega spola :devil: ). :grim :yea2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :drunk: :beer2: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lobo take it easy, da te ne bo od vsega navdušenja še stisnilo. :fredy: :grim :grrr

Sem upošteval in vozil počasi (max. 160). :OK: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem upošteval in vozil počasi (max. 160). :OK: :kva2:

Pohvaljen. B)

Škoda da se nisi nič tu mimo privozakal - ziher bi vsled tvoje velike navudšenosti kak pir plačal. :grim :rolleyes: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ni blema Grega. Bom pa drugič dal za pir. Nisem bil ziher, da imaš čas, drugače bi se prikotal naokoli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega danes praznuje obrat obeh cifer (iz 2 na 3 in iz 9 na 0). :yea2: in to po standardnem programu :OK: (priljubljen lokal par piv, pol kmečki turizem - narezek + še piv), pol pa nazaj v mesto na par piv + preverit frekvenco obiska (predvsem ženskega spola :devil: ). :grim :yea2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :drunk: :beer2: :beer2:

Tridvaenaliftoff!!!!! :yea2: :beer1: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans sm prvič v življenju peljal MOTOR. Želja ki se je gojila 11 let in uresničila danes..

Popravljeno . Popravil lavit
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!