Skoči na vsebino

Nasmeh...


Alla

Priporočene objave

znanka :hmm: ...v kakšnem pomenu :kva2: ...you lucky bastard.... :yes: :yea1:

no ja poglej si jo nenamazano pred 3-emi leti, pa še enkrat oceni <_<

post-6413-1144083693_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja geek ja :)

Najboljsa ucenka v prvih treh letnikih gimnazije. Pol se ji je pa odpelal :o

To bi blo pa glih zame.......normalne dekline se ne zanimajo zame :( :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti maš pa res slab okus

:grrr :grrr :grrr ........mam najbujš okus........ :devil:

no ja poglej si jo nenamazano pred 3-emi leti, pa še enkrat oceni

:eek: :eek: :eek: :eek: :eek:

:wub: :wub: :wub: :slap: :whistle: ..........JOK3

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja poglej si jo nenamazano pred 3-emi leti, pa še enkrat oceni <_<

:eek:

damn :blink: ...photoshop rulez! :worship: :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tle sooooo

:OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

HVALA!!!! nisem mel razloga za nasmeh dokler nisem prvič dobil potrditve da take grdosije res kdo kupuje :blink: :SS :slap:

ampak a nista zlata in bela malo zajebane barve za travo in blato al maš to samo zvečer za ven in za prek rame nosit ko greš na/iz treninga? :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za enkrat še vedno :D ; upam, da tko tudi ostane :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motosvetovcem gredo na jetra geji, romi, turki, iračani, italijani, avstrijci, hrvatje, bosanci, albanci, nasploh muslimani, rimokatoliki ter vsi verni in neverni, avtomobilisti, študenti, skuteristi, "izbrisani", lastniki psov in mačk, lovci, vesna godina, manci zver in košir, mišo mrkaič in miša molk, drnovškov in janšev janez, nina osenarkot sanjska ženska, Mišo in Alma iz Bara, žene, ki jim ne pustijo vozit motorjev, možje ki ženam ne pustijo, da se vozijo naokoli same ali z drugimi motoristi, presuhe ali predebele deklice, deklice ki "ne dajo" in deklice ki "dajo" prepogosto, prodajalci moto-opreme, serviserji, novinarji, sodniki, policaji, zavarovalničarji. Motosvetovcem gredo na jetra tudi vsi ki vozijo na cesti hitreje ali počasneje kot oni sami, predvsem pa tisti ki vozijo enako hitro kot oni. Sovražijo traktoriste, mulce na skuterjih in 125-kubičnih kobilicah, tiste na nakedih in tiste na sportakih - take s čelado na glavi ali brez. Jezni so na tiste ki si lahko privoščijo dražji, hitrejši ali večji motocikel, zaničujejo tiste, ki po svetu brnijo na čoperčkih, KLEjih in ER5kah. Na živec jim stopajo vozniki fazerjev in SVjev, predvsem pa deklice za krmilom motorčka, ki v njihovi prisotnosti od navdušenja ne padejo vznak.

a sem kej pozabila?

:grim

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda sem

tu so še pedofili, george buš, jorg haider, jože p. damjan, ,..

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a sem kej pozabila?

:grim

vse bogate oz. premožnejše oz. vse z zvezami, union, smile, desperados in podobne derivate, fuzbal in fuzbal navijače, šminkerje, caffe racerje, voznike drekpump nasploh, vegetarjance ter montoyo in rossi navijače :grim

naj živi svobodno izražanje sovražnosti - v drugem primeru se lahko nabere v tebi in eksplodira v pojavni obliki inpotence :blush:

PS: močno zastopane na lestvici sovražnosti so tudi prikolice (obeh spolov) in wannabee bikerke!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HVALA!!!! nisem mel razloga za nasmeh dokler nisem prvič dobil potrditve da take grdosije res kdo kupuje :blink: :SS :slap: ampak a nista zlata in bela malo zajebane barve za travo in blato al maš to samo zvečer za ven in za prek rame nosit ko greš na/iz treninga? :grim

VI NIMASTE OKUSA DRAGI MOJI :devil:

Zlata pa bela se dobro prilegata na videz :P ...Pol jih pa itq morš vedno čistit ko končaš trening :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na jetra mi grejo: geji, romi, turki, iračani, italijani, avstrijci, hrvatje, bosanci, albanci, nasploh muslimani, rimokatoliki ter vsi verni in neverni, avtomobilisti, študenti, skuteristi, "izbrisani", lastniki psov in mačk, lovci, vesna godina, manci zver in košir, mišo mrkaič in miša molk, drnovškov in janšev janez, nina osenar kot sanjska ženska, Mišo in Alma iz Bara, presuhe ali predebele deklice, deklice ki "ne dajo" in deklice ki "dajo" prepogosto, prodajalci moto-opreme, serviserji, novinarji, sodniki, policaji, zavarovalničarji. Na jetra mi grejo tudi vsi ki vozijo na cesti hitreje ali počasneje kot jaz, predvsem pa tisti ki vozijo enako hitro kot jaz. Sovražim traktoriste, mulce na skuterjih in 125-kubičnih kobilicah, tiste na nakedih in tiste na sportakih - take s čelado na glavi ali brez. Jezen sem na tiste ki si lahko privoščijo dražji, hitrejši ali večji motocikel, zaničujem tiste, ki po svetu brnijo na čoperčkih, KLEjih in ER5kah. Na živec mi stopajo vozniki fazerjev in SVjev, predvsem pa deklice za krmilom motorčka, ki v njihovi prisotnosti od navdušenja ne padejo vznak.

And I feel good about it... I'm full of hate and resentment.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prvi dan na novem šihtu...(zaenkrat je) :D :D :D , verjetno pa da bo s časom kdaj pa kdaj <_< pa tud :angry: in :SS ... ampak danes in zaenkrat :D :D

po šihtu pa hitr na motor in kratka furca Morost - LJ - Škofljica - LJ - Morost... noro... očitno bo tale šiht glih tak termin, da bom lahk po šihtu še motoriral... :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!