Skoči na vsebino

Nasmeh...


Alla

Priporočene objave

motosvetovcem gredo na jetra geji, romi, turki, iračani, italijani, avstrijci, hrvatje, bosanci, albanci, nasploh muslimani, rimokatoliki ter vsi verni in neverni, avtomobilisti, študenti, skuteristi, "izbrisani", lastniki psov in mačk, lovci, vesna godina, manci zver in košir, mišo mrkaič in miša molk, drnovškov in janšev janez, nina osenarkot sanjska ženska, Mišo in Alma iz Bara, žene, ki jim ne pustijo vozit motorjev, možje ki ženam ne pustijo, da se vozijo naokoli same ali z drugimi motoristi, presuhe ali predebele deklice, deklice ki "ne dajo" in deklice ki "dajo" prepogosto, prodajalci moto-opreme, serviserji, novinarji, sodniki, policaji, zavarovalničarji. Motosvetovcem gredo na jetra tudi vsi ki vozijo na cesti hitreje ali počasneje kot oni sami, predvsem pa tisti ki vozijo enako hitro kot oni. Sovražijo traktoriste, mulce na skuterjih in 125-kubičnih kobilicah, tiste na nakedih in tiste na sportakih - take s čelado na glavi ali brez. Jezni so na tiste ki si lahko privoščijo dražji, hitrejši ali večji motocikel, zaničujejo tiste, ki po svetu brnijo na čoperčkih, KLEjih in ER5kah. Na živec jim stopajo vozniki fazerjev in SVjev, predvsem pa deklice za krmilom motorčka, ki v njihovi prisotnosti od navdušenja ne padejo vznak.

a sem kej pozabila?

:grim

si....."Nagaja" :devil: :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes opravil prvi servis na motorju.....zdaj ga lahko vrtim že do 9000 obratov :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hotentote. Že riwce kuhajo :yes:

pa

viteze okrogle mize - samo uni ne kuhajo riwcew zaradi tega - zato ker vitezi to ne delajo.

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je za nasmeh kriva hčerka, ki mi je pustila slikco z motoristom, na hrbtu mu pa piše, no ime se bom zmislla :D Marija`s eks.

In to zato ker si je moj bivši fant, zdej leto po razhodu kupil motor... No tudi bivši mož si je pred leti par mesecev po ločitvi kupil motor...

... ja tako je življenje, ko sem se jest vozila, je blo bedno, pa brez veze, zdej pa .... :D

...in so me otroc včeraj zajebaval, če jest same motoriste delam...

...pa če je to nova fora za mene pecat nazaj...

...pa da bo zdej nov klub...Marija`s eks...

...jest pa še eno leto brez motorja :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je za nasmeh kriva hčerka, ki mi je pustila slikco z motoristom, na hrbtu mu pa piše, no ime se bom zmislla :D Marija`s eks.

In to zato ker si je moj bivši fant, zdej leto po razhodu kupil motor... No tudi bivši mož si je pred leti par mesecev po ločitvi kupil motor...

... ja tako je življenje, ko sem se jest vozila, je blo bedno, pa brez veze, zdej pa .... :D

...in so me otroc včeraj zajebaval, če jest same motoriste delam...

...pa če je to nova fora za mene pecat nazaj...

...pa da bo zdej nov klub...Marija`s eks...

...jest pa še eno leto brez motorja :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Dobra fora......... :OK: :OK: :OK: :OK:

Ja vem......je bl za zjokat....ampak....vseen :kva2: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda sem

tu so še pedofili, george buš, jorg haider, jože p. damjan, ,..

in legenda

;)

pa

viteze okrogle mize - samo uni ne kuhajo riwcew zaradi tega - zato ker vitezi to ne delajo.

.)

in hropci :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: :D :yea1: :kva2: :kva2: :kva2:

dobra novica

juhuhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :yea1: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene v dobro voljo spravlja, da je danes že četrtek, da bo jutri že petek in da bo sončno in da grem v soboto v MB za čez vikend.... mater, kako sem skromna.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

UFFFFFFFFFFFFFFF :eek: .... to pa ne bi bilo glih tok fajn :grrr

No kar koli ze je dobra novica, jo lahko skupaj zalijemo :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Js ne morem brez tebe"

:D :D :D :D :D

No si le ugotovila.......končno....lepo, da priznaš :blush: :blush: :blush: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!