Skoči na vsebino

Nasmeh...


Alla

Priporočene objave

...ko grem spat ... in pred spanjem zavoham svoj česnov zadah... se nasmehnem... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Velja sicer za nazaj, za soboto. Končno imel priložnost spoznati HHV B) . Sem opazil, da kanon priložnostno zamenja za fotoaparat :OK: .

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Velja sicer za nazaj, za soboto. Končno imel priložnost spoznati HHV B) . Sem opazil, da kanon priložnostno zamenja za fotoaparat :OK: .

:yea1:

Hja, ko pa ni blo nobene ta prave srnce zraven, da bi še kanon ven potegnu. .) :D Pa še lady HHV me je preko ceste čekirala. :wacko:

No, vidim, da ste lepo prišli domov. Ste pa morali biti kar sesuti, dolgo furco ste si naštimali. Pa saj to je tudi čar motociklizma.

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wiiiiii, na reliju v MB bom varnostniiiiiiiik!!!!! :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :naughty: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wiiiiii, na reliju v MB bom varnostniiiiiiiik!!!!! :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :naughty: :devil:

res, kdaj pa bo? mislim ne da bom varnostnik, da bom VIP dobil pa tam užival :devil: no ja pa sem tudi jaz dobil danes :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res, kdaj pa bo? mislim ne da bom varnostnik, da bom VIP dobil pa tam užival :devil: no ja pa sem tudi jaz dobil danes :P

10. 7. .) BTW,med drugim je pogoj tud d mas svojo piscalko... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ HHV

:D

V temo sodi Tisti nasme zgoraj. Glede Dolomitov pa je res, da je bila dolga in res, da me je bolela roka od sklopke, a tudi to je motorizem. V tridesetem tednu bo ponovitev. Bolj prijazna za roke.

LP. Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VSE :D :wub: :D

...prekleta pomlad, a ne?? :P :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...prekleta pomlad, a ne?? :P :004

ma kaka pomlad, a ne vidiš da je sveže ******** (ne ne ne piše zaljubljena :devil: )!

no saj ti privoščim .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pametovanje frisnih motoristov. kako to ne gre in tisto je drugace in oh on sploh. :grrr saj stare teme so za okras, ne za informacijo teh istih frislekof. potem pa pride do tega, da skoraj s stola padem od smeha. :)

hvala vsem, ki se prepoznajo v zgoraj napisenem, za trmasto poskusanje spravljanja me v smeh. :notworthy:

BTW danes ze drugi izpit od treh padel. I´m good, baby. :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...prekleta pomlad, a ne?? :P :004

:D kaka pomlad če je že poletje :rolleyes:

No, danes lahko vsemu pripišem še en izpit :D tako do jeseni mam mir in ostane mi le še... EDEN :yea2:

Zgleda da je to "moj" teden

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!