Skoči na vsebino

Nasmeh...


Alla

Priporočene objave

- pogled na koledar - kmalu greva na dopust :010

- še 2 meseca in bo poroka moje sestre (ne vem zakaj se sicer veselim, saj sem priča in to pomeni, da se bo kupček manjšal :P :rolleyes: )

- v ponedeljek zadnja 2 izpita (zdaj mi je čisto vseeno ali jih naredim ali ne, samo da je vzunaj sonček), potem pa malo počitnic in nato sledi še zadnje leto :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce pa drugega ne razumejo...... :doze:

:)

kdo ne razume...mi ki smo tukaj že 3 leta al bežni opazovalec ki bo slučajno bral ta forum in si mislil samo dobro od vodilnega člana in njegovih besedah..... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da so policaji ustavl srebrnega golfa CE GIFT, ki se je vceraj skoraj zabil vame, ko je bezal pred njimi,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ride :D pr baru na postonjski strani sm dohitel policaje in do dol vozu za njimi :D pa sm se smeju ku bumbr k je gledu možic več v špeglo ku na cesto :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šel lišo skozi pri radarski kontroli. Policist je laserskim merilnikom meril v mene in kolega v naselju(nisva šla 50 na števcu je blo skori 80), in ko nas je nameru je govoril policistki naj nas ustavi.....ma ona se je menla po gsm-ju in ni mela cajta za nas ustavt :D :yea2:

Želim, da bi tudi vi ostali vedno meli tako srečo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šel lišo skozi pri radarski kontroli. Policist je laserskim merilnikom meril v mene in kolega v naselju(nisva šla 50 na števcu je blo skori 80), in ko nas je nameru je govoril policistki naj nas ustavi.....ma ona se je menla po gsm-ju in ni mela cajta za nas ustavt :D :yea2:

Želim, da bi tudi vi ostali vedno meli tako srečo.

lucky bastard.... :D

še več mobitelov na delovnem mestu.....in policajk....in..... :hmm:

ma da bi nas čim manjkrat ustavlal... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obisk obeh Metlc, ki sta se ustavila na poti domov

iz Romunije in Bolgarije. Verjetno lahko prav kmalu

pričakujemo nov potopis. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim ej fantje-kolk moto novinarjev pa je v SLO, d morjo celo sezono met motor v rokah in pod ritjo?!).

ko bi vedu :grrr :grrr :grrr ....za vsakim grmom je vsaj en :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni posebnega razloga... samo nasmeh je pa vseeno :)

Maybe majo pa vse današnje substance kej zravn :wacko: :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vceraj en konflikt... :cry: ...pol pa en resen pogovor... ...in oba sta zadovoljna. :wub: :wub: :wub: :D ...hudica, nism vedu d se da s kom tak lepo pogovarjat o :wub: zadevscinah... :notworthy: :004 :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sonce

Vrocina

Sonce

Vrocina

.

.

.

.

.

.

Fak.....grem jest na pivo ob racunalu.....jao.....kok so te Grkinje prijazne........cips,pivo.....sam da mi se namazejo opecena ramena....... :xx: :xx:

Nop.....to raj Lidocki prepustim....ma tok nezne rokce,pa tok lepo kremico pogreje preden jo stisne na prevroca ramena.........aj love that girllllllllllllllll :OK: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!