Skoči na vsebino

Nasmeh...


Alla

Priporočene objave

A ves, kaj sm naredu?

Ne, ne ves.

Izrugov sm use. Naredu sm idiota iz useh. In iz sebe. Ampak...... a ves kok je pasal......delat se norca iz useh MCjev......

Podjebavat use u ziv mozak......In cakat, kdaj bom su tok cez mejo, da me bo en useku.....

In pol k sm se zbudu......Sonce je sijalo.... pa tako lep dan za smrt.. ves, kako te premakne ko mimo tebe pade avto.....pis vetra....in ko gledas kretene, ki sedijo v plocevinarsti skatli..... in mislijo, da nekam grejo....

Idioti!

Hahahhahahhah

Ej, ko sem prikorakal na Celovsko ....A ves kaksen svet se mi je odprl? Ko je sijalo sonce? In sem vrgel roke proti nebu! Pizda, doma sm! Pleh! Motorji! Hrup! To mi deli....

Kje je zdaj moja prasica ? Kam ste sli moji prjatli? Sam sm. Ti si pa tako lepa.

Popravljeno . Popravil Kruse
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sm s skuterjem stegnu aprilio rs125 chesterfield... :D muahahaha... looser :kva2:

ziher sta oba sla na polno... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker sm šou na maksijevo delavnico in sm srečno prišel domov (brez da bi srečov kkšne plave angele) :OK:

Popravljeno . Popravil GrCaR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Delirium tremens.

A vidš bele miške? Pajku jih vrž. A da ni lačen? Ni, se je čričkov nažrla. Pol pejt pa Mejdne poslusat. Pa ne seri več!

OK, šef, ne bom.

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glihkar me je klicala sestrica, da ji pogledam rezultate mature - prešvicala par minut, ampak...matura narejena :OK: :yea1:

Lihkar zvedu da sm naredu maturo :OK: :yea1:

bravo, čestitam za maturo!!! :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!